Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Avlu 29. yeni bölüm 2. fragman yayınlandı! Azra zor duruma düşüyor! Avlu 28. son bölümde neler oldu?
Avlu 29. yeni bölüm 2. fragman yayınlandı! Azra zor duruma düşüyor! Avlu 28. son bölümde neler oldu?
Avlu'da heyecan dolu son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak konusu olmuştu. Avlu 29. yeni bölüm fragmanı bugün seyirci karşısına çıktı. Avlu yeni fragmanda; Azra ellerine ağzı bağlı bir şekilde görülüyor. Deniz Ecem'e benzeyen birini gördüğünü sanıyor ve deliye dönüyor. Zerrin Azra ve Kudret'ten hesap sormak için ant içiyor. İşte Avlu 29. yeni bölüm fragmanları...
Sozcu.com.tr
Magazin 1 Şubat 2019 - 23:15

AVLU 29. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMAN


AVLU 29. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

AVLU SON BÖLÜM ÖZETİ: 28. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Oktay bebeği kaçırmak ve Özge’yi ortadan kaldırmak isteyenlerin planlarını boşa çıkarır. Adamlar başarılı olamayınca çareyi hastaneden kaçmakta bulurlar. Naciye Deniz’i arayarak olanları anlatır. Naciye’ye yapması gerekenleri söyleyerek telefonu kapatır. Kudret, Vecdi’nin işi başaramadıklarını öğrenince çileden çıkar. Vecdi’ye bir daha kötü bir haber vermek için aramamasını söyler.

DENİZ’DEN KUDRET’E GÖZDAĞI

Bu arada Azra Melis’in yanına gider. Ona hissettiklerini anlatır. Deniz ve arkadaşları dışarıda Kudret ve adamları ile karşı karşıya gelir. Kudret Deniz’i çileden çıkarmak için sözler sarfeder ancak Deniz sözünü keserek, Özge’den de bebekten de uzak durması için onu uyarır. Kudret “sen kimsin” diyerek Deniz’e meydan okur. Kavga başlamak üzeredir. Özlem yardım ister. Bu sırada Deniz belinden bıçağını çıkarak Kudret’in üzerine yürümek üzereyken araya giren Leyla’yı bıçaklar.

ZERRİN KUDRET’İ TEHDİT EDİYOR

Naciye Oktay’ı görünce ona teşekkür eder. Bu arada Deniz, avludakilere talimatlarını sıralar. Oktay, Zerrin’in yanına gelerek olanları anlatır. Çıkışta Kudret’le karşılaşır. Kudret, Zerrin’in yanına girer. Zerrin yaptıkları ile ilgili hesap sorar. Ona Özge’nin ya da bebeğin başına gelirse onu sorumlu tutacağını söyleyerek tehdit eder.

 

AVLU SON BÖLÜM İZLE

NACİYE KUDRET’LE YÜZLEŞİYOR

Bu arada Özge, bebeğini beslemeyi reddeder. Naciye çaresizce Melis ve Oktay’a durumu anlatır. Melis Naciye’ye birşey olursa onu cepten aramasını ister. Naciye, Melis ile birlikte cezaevine gelir. Zerrin’e Kudret’in Özge’yi rahat bırakmayacağını söyleyerek onunla konuşmak istediğini söyler. Kudret ile sorgu odasında karşı karşıya gelen Naci,ye ona Özge’den ve bebekten uzak durmasını söyler.

Son güncelleme: 09:10 - 05.02.2019