Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Avlu yeni bölüm fragmanı yayınlandı Avlu ilk bölüm izle
Avlu yeni bölüm fragmanı yayınlandı Avlu ilk bölüm izle
Star TV ekranlarında yeni bir dizi başladı. Avlu, bir hapishanede bir grup kadının başından geçenleri ele alıyor. Avlu ilk bölümde neler oldu? Başrolde Demet Evgar, Ceren Moray ve Nursel Köse'nin yer aldığı dizinin ikinci yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. İşte Avlu dizisi ile ilgili son gelişmeler...
Magazin 29 Mart 2018 - 23:33

Avlu dizisi birinci bölüm ile ekranlara geldi. Limon Film imzalı projenin başrollerinde Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse, Kenan Ece, Teoman Kumbaracıbaşı , Şebnem Dönmez ve Rüçhan Çalışkur yer alıyor. Projenin yönetmen koltuğunda İftarlık Gazoz, Dondurmam Kaymak gibi başarılı projelere imza atan Yüksel Aksu oturuyor. Peki Avlu yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Avlu dizisi ile ilgili ayrıntılar…

AVLU YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI 

Deniz uzun zamandır eşinden şiddet görmektedir. Bir gece evinden gelen bağırışmalar, bir el silah sesiyle bıçak gibi kesilir. Deniz, kavga sırasında eşi Hakan'ı vurduğu iddiasıyla tutuklanır.

Tutuklu olarak kalacağı cezaevine gelen Deniz'in tek isteği kızını arayıp durumunu öğrenmektir. Fakat içeride, kendi kurallarını ve taraflarını oluşturmuş, birbirine düşman iki kadının arasında bulur kendini: Azra ve Kudret.

İki kadın da Deniz'i kendi tarafına çekerek cezaevi içindeki güçlerini artırmak için mücadeleye girişir. Deniz'in ise tek isteği hiçbir belaya ve suça bulaşmadan en kısa zamanda kızına kavuşmaktır.

 

AVLU İLK BÖLÜM İZLE

AVLU YENİ FRAGMAN

Son güncelleme: 15:54 - 31.03.2018