Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Avlu yeni sezon 18. yeni bölüm fragmanı geldi! Avlu’da isyan (Avlu 17. son bölüm izle)
Avlu yeni sezon 18. yeni bölüm fragmanı geldi! Avlu’da isyan (Avlu 17. son bölüm izle)
Avlu 17. son bölüm Star TV'de ekrana geldi. Yayınlanan son bölümde, Zerrin cezaevinde mahkumlara uyguladığı zulmün şidderini o kadar artırıryor ki yeni bir isyanın fitilini ateşliyor. Bu arada Umut radyoyu kapatır. Kudret, Deniz ile olan hesabını kapatmak için fırsat kolluyor. Bu arada Oktay da evine girip gizlice günlüğünü alanın kim olduğunu anlar. Peki, Avlu dizisi yeni bölüm (17. Bölüm) fragmanı geldi mi? Avlu’nun 16. bölüm özeti ve son bölüm izleme linki haberimizde…
Sozcu.com.tr
Magazin 25 Ekim 2018 - 22:37

Avlu 17. son bölümde neler yaşandı? Deniz’in davası sonuçlanır. Çıkışta Kudret’in kini sözlerine yansır ve Denzi’i “Bugünü var yarını yok onun” diyerek tehdit eder. Zerrin’in mahkumları ıslah planı hiç ummadığı bir yöne doğru gitmektedir. Azra ve Deniz’in neler planladığını öğrenmek için Heves’i sıkıştırır. Alp, Deniz’i öldürmesi için Naciye’yi kızı ile tehdit eder.  İşte son bölümde yaşananlar…

AVLU 18. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

 

 

AVLU YENİ BÖLÜM FRAGMANI

AVLU SON BÖLÜM ÖZETİ: 17. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Deniz görülen karar duruşmasında 15 yıl hapis alır. Adliye çıkışında basın mensuplarının arasında Alp’i görür. Bu sırada kalabalığın arasından biri silahını çıkararak Deniz’e ateş eder. Deniz kolundan yaralanır. Alp’le göz göze gelirler. Deniz kendi kendine söz verir; bundan sonra işini kendi halledecektir.

avlu-1

SAVCIDAN ZERRİN’E TEHDİT GİBİ SÖZLER

Alp’in Deniz’i öldürmesi için tuttuğu kiralık katilin başarısız olması üzerine deliye döner. Zerrin, Murat’ı arayarak durumu hakkında bilgi alır. Zerrin’in odasında bulunan savcıya onun durumu hakkında bilgi veriri. Savcı, Deniz konusunda Zerrin’e tehdtvari konuşmalar yapar ve bulunduğu cezaevini yönetebilecek misin? der.

Alp başarısız olan kiralık katili infaz ettirir. Bu arada hastanede Deniz’e ilk yardım yapılır. Avlu’da Kudret’in elemanları Deniz’in aldığı 15 yıl cezayı kutlarlar. Alp evde çıldırmış gibidir. Deniz’in hala hayatta olmasının acısını adamından çıkartır. Sevgilisi Özge olanı biteni öğrenmeye çalışınca onun da gırtlağına sarılır.

avlu-2

ZERRİN UMUT RADYO’YU KAPATIR

Azra Umut Radyo’da yayın yapmak için geldiğinde Zerrin, bundan sonra yayın yapamayacaklarını radyoyu kapattığını söyler. Zerrin, hapishaneye geri dönen Deniz’i odasına çağırtır ve onu bundan sonra bir tek olay dahi çıkarmamasını söyler. Zerrin Kudret’in yanına gelir ve yeni mahkumları tanıştırır. Kudret, emrinde olduğunu söyleyince. Zerrin emirleri olacağını ama daha zamanı gelmediğini söyler.

HEVES ZERRİN’İ DELİRTİR

Heves temizlik odasında bulduğu içkiyi içerken o sırada Zerrin içeri girer. Ondan Azra ve Deniz’in neler planladığını öğrenmeye çalışır. Heves ona hiçbirşey anlatma niyetinde değildir. Üstüne üstlük Zerrin’i çileden çıkartacak sözler söyler. Zerrin Heves’in gırtlağına sarılır. Deliye dönmüştür. Geçmiş çocukluk hatıraları aklına gelir.

ALP NACİYE’DEN DENİZ’İ ÖLDÜRMESİNİ İSTER

Kudret’i ziyarete oğlu Alp gelir. Annesine onu affettiğini söyler ama bir şartı vardır. Ondan birşey yapmasını ister. Kudret onun için herşeyi yapacağını söyler. Kudret odasına çağırdığı Naciye’yi oğlu Alp ile görüştürür. Alp, Naciye’den Deniz’i öldürmesini ister.

AVLU 17. BÖLÜM İZLE

Naciye banyoda Deniz’i bulur. Mutlaka konuşmaları gerektiğini söyler. Ancak bu sırada içeri girer. Zerrin’in mahkumları ıslah etmek için yaptıkları artık bir zulüm halini almaya başlar. Artık bahçe de mahkumlara yasaktır. Azra’yı odasına çağırtır. Azra’yı can evinden vurmak için Azra’nın annesinden gelen mektupları gösterir. Azra bunu yapmaya hakkı olmadığını ve bunun bedelini ödeyeceğini söyleyerek odadan çıkar.

avlu-3

ZERRİN OKTAY’IN EVİNDE

Zerrin, soruşturmanın ardından serbest kalan Oktay’ın evine gider. Oktay şaşırmıştır. Oktay’ın odada bulunmadığı sırada bir tanıtım kartını eşyaların arasında bir yere gizler. Kudret Naciye’yi sıkıştırır. Deniz ile neler konuştuğunu öğrenmeye çalışır. Bu sırada içeri Deniz girer. Bu sırada içerden gelen sesleri duyan Murat, Kudret’i hücreye kapatır. Naciye Murat’tan onu da hücreye koymasını yoksa Kudret’in onu öldüreceğini söyler.

ZERRİN OKTAY VE MURAT’A TUZAK KURMAKTADIR

Oktay evde Zerrin’in eşyaların arasına sakladığı kimlik kartını bulur. Bulduğu kimlik Murat’a aittir. Bu arada Deniz Zerrin’den Naciye’nin kendi bölümüne alınmasını ister. Zerrin kabul eder. Oktay’ın getirdiği Murat’ın kimlik kartını Zerrin Murat’a verir. Murat kartı nerede bulduğunu söyleyince Oktay’ın evinde bulunduğunu söyler. Ancak Murat, Oktay’ın evine son zamanlarda hiç gitmediğini kartı Oktay’ın evine başkasının koyduğunu söyler. Zerrin Oktay’a söylediklerinin benzerini Murat’a da söyler ve bu olaydan hiç kimseye bahsetmemesini ve kimseye güvenmemesini tembihler.

ZERRİN DRAMA DERSİNİ DE İPTAL EDİYOR

Azra ve tayfası drama dersi için kütüphaneye gittiklerinde Hüseyin, Zerrin’in drama dersini iptal ettiğini söyler. Bu sırada Sinan Zerrin’in odasına hışımla girer ve ne yapmaya çalıştığını sorar. Zerrin kütüphanenin ilaçlanacağı için bunu yaptığını söyler. Sinan birilerini arar ve telefonu Zerrin’e verir. Telefondaki kişi başka bir yer göstermesini söylesede Sinan’a bu dersi yaptırmayacağını söyler.

Son güncelleme: 18:47 - 28.10.2018