Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Avlu yeni sezon 24. yeni bölüm fragmanı geldi! Deniz’in elindeki büyük koz! (Avlu 23. son bölüm izle)
Avlu yeni sezon 24. yeni bölüm fragmanı geldi! Deniz’in elindeki büyük koz! (Avlu 23. son bölüm izle)
Avlu 23. son bölümü ile Star TV'de ekrana geldi. Yayınlanan son bölümde; Deniz intikamını almıştır ancak yapacak son bir işi daha kalmıştır. Azra'nın kardeşini kurtarmak için o parayı bulmak zorundadır. Azra ve Kudret için artık her gün yeni yeni savaşların fitili ateşlenmektedir. Zerrin Azra'nın kardeşini görmek için hastaneye gitmesine izin vermiyor. Zerrin Murat'ı görevden aldığını söylediği an kıyamet kopuyor. Murat "bunun hesabını senden soracağım" diyerek Zerrin'i tehdit ediyor. Peki, Avlu dizisi yeni bölüm (24. Bölüm) fragmanı geldi mi? Avlu’nun 23. bölüm özeti ve son bölüm izleme linki haberimizde…
Sozcu.com.tr
Magazin 6 Aralık 2018 - 22:22

Avlu 23. son bölümü bu akşam yayınlandı. Avlu son bölümde; Deniz’i kızının mezarında yaralı halde buluyor. Kudret Deniz’in yerini söylemesi için Azra’yı sıkıştırmaya çalışıyor. Deniz, Zerrin’in kendisini ihbar etmesi üzerine onunla ilgili elindeki kozu açıklıyor. Azra’nın kardeşi Eylü’ün durumu kötüleşmeye başlamıştır. Deniz, parayı bulmak için harekete geçiyor. Yeni bölümün yayınlanmasından sonra Avlu dizisi 24. bölüm fragmanı geldi. İşte son bölümde yaşananlar…

AVLU 24. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


AVLU SON BÖLÜM ÖZETİ: 23. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Deniz bıçaklandıktan sonra kızının mezarında kendine gelir. Bu sırada gardiyan Murat yanına gelir. Ona ne olduğunu sorar. Deniz’in yaralandığüını görünce hastaneye gidelim der. Deniz, yapacak son bir işi kaldığını söyleyerek reddeder. Tam o sırada polisler gelir.

KUDRET YONCA’YI REHİN ALIYOR

İçerde Kudret Heves ve Yonca’yı odada rehin almıştır. Heves’e Deniz’in yerini söylemesi için Azra’ya bir mesaj iletir. Heves Azra ve diğerlerinin yanına gelerek Kudret’in mesajı iletir. Azra, Yonca’yı kurtarmak için bir plan yapar ve detaylarını ordakilere anlatır.

azra

Bu sırada Murat Deniz ile birlikte arabada giderken yolda polis çevirmesine yakalanırlar. Murat panikler. Durduğu sırada polise neler olduğunu sorar. Polis kaçak bir mahkumun peşinde olduklarını söyler. Murat’ın evraklarını kontrol ettikten sonra geçmesine izin verir. Murat onu kendi evine getirir.

AVLU 23. BÖLÜM İZLE

“DENİZ’İN İŞİ BİTTİ”

Azra’nın planı işe yarar. Azra ve Hasret Yonca’yı rehin tuttukları çamaşırhaneye girerek onu kurtarır. Kudret, Yonca’nın olmadığını görünce deliye döner. Bu sırada Vecdi onu telefonla arayarak, Deniz’in işinin bittiğini öldüğünü söyler. Kudret bu habere çok sevinmiştir . Vecdi’den Alp’in sevgilisinin peşine düşmesini ister.

ZERRİN KÖŞEYE SIKIŞTI

Deniz sabah uyandığında nerede olduğunu anlamaya çalışır. Murat’a bulundukları yere nasıl geldiklerini sorar. Murat herşeyi anlatır. Bu sırada kapı çalar. Murat kapıyı açmaya gider. Karşısında Zerrin’i görünce şoke olur. Zerrin içeri girer. Murat yalnız olmadığını söylese de Zerrin aldırmaz. Bu sırada Deniz yanlarına gelir. Ardından Zerrin polisi arayarak Deniz’i ihbar eder. Deniz de ona Azra’yı tuzağa düşürmek için ona verdiği uyuşturuculardan bahseder. Zerrin inkar etmeye çalışsa da Deniz kamera kayıtlarının elinde olduğunu söyler. Zerrin çaresiz kalmıştır. Bu sırada polisler gelmiştir. Murat kapıyı açmaya giderken Zerrin onu durdurur. Bu sırada Deniz arka odadan kaçar.

zerrin

ZERRİN O TELEFONUN PEŞİNDE

Azra, kardeşi Eylül’ü görmek için hastaneye gider. Annesi neden geldiğini sorunca Eylül onu kendisinin çağırdığını söyler. Eylül konuştukları sırada fenalaşır. Doktorlar müdahale etmek için odaya girdiklerinde Azra’ya daha önce ismini verdikleri ilaçlardan birini getirmelerini söylerler. Deniz, Azra’yı arayarak bir telefonu bulmasını ister. Zerrin’de o telefonun peşindedir. Gardiyanları toplayarak cezaevinde arama yapmaya başlar.

Son güncelleme: 19:35 - 28.02.2019