Sözcü Plus Giriş

Avlu yeni sezon 27. yeni bölüm fragmanı geldi! Zerrin Deniz’e muhtaç! (Avlu 26. son bölüm izle)

Avlu dizisi yeni bölüm (27. Bölüm) fragmanı geldi mi? Avlu 26. son bölümü ile Star TV'de ekrana geldi. Yayınlanan son bölümde; Zerrin hapishanede ipleri tekrar ele almak için yeni planlar yaparken, karşılığını hiç de istemediği bir şekilde alıyor. Deniz, Azra'nın son hamlesi ile büyük hayal kırıklığı yaşarken yaşananların tek sorumlusu olarak Deniz'i gören Hasret ondan hesap soruyor. Kudret, varisini karnında taşıyan Özge'den gözlerini bir an olsun ayırmazken, Özge ise karnındaki bebeğin ona neler getireceğini merak ediyor. Avlu’nun 26. bölüm özeti ve son bölüm izleme linki haberimizde…

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 19:18, 28/02/2019
Avlu yeni sezon 27. yeni bölüm fragmanı geldi! Zerrin Deniz’e muhtaç! (Avlu 26. son bölüm izle)

Avlu 26. son bölümü bu akşam yayınlandı. Avlu son bölümde; Azra ile Deniz’in arasındaki gerginlik had safhada. Zerrin yaşanan olayların sorumlusu olarak gördüğü Deniz’e “bundan sonra sana rahat yok. Sen başlattın bu savaşı kaybeden de sen olacaksın” diyerek gözdağı veriyor. Ancak Deniz’in geri adım atmaya niyeti yoktur. Zerrin’e karşı elinde bir kozu vardır ve ona bir teklif yapar. Zerrin’in bu teklife ne yanıt vereceği merak ediliyor. Yeni bölümün yayınlanmasından sonra Avlu dizisi 27. bölüm fragmanı geldi mi? İşte son bölümde yaşananlar…

AVLU 27. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


 

deniz

AVLU SON BÖLÜM ÖZETİ: 26. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Deniz ve Azra arasında yaşananlardan sonra, Yonca Hasret’e hesap soruyor. Hasret, başka çarelerinin olmadığını Eylül için bunu yapmaya mecbur kaldıklarını anlatır. Bu arada Zerrin, Kudret başka bir cezaevine naklettirmek için tanıdığı birine telefon açar. Azra, çaresizce ne yapacaklarını düşünürken Zerrin Özge’yi bıçaklayanın kim olduğunu öğrenmek için Hacer’i konuşturmaya çalışır. Hacer Kudret’in ismini vermez bu işi Özge’ye ve annesine gıcık olduğu için yaptığını söyler.

KUDRET ZEVKTEN DÖRT KÖŞE

Kudret, bebeğin durumunun öğrenirken Azra ve Deniz’in birbirine girdiğin haberini alınca zevkten dört köşe olur. Kudret Vecdi’yi arayarak Azra’nın içeriye mal soktuğunu söyler ve onlara mal verenleri araştırıp bulmasını ve hesap sormasını ister. Bu arada Murat Deniz’e Melis ile konuşmasını tavsiye eder ama Deniz iyi olduğunu söyler.

AZRA ZOR DURUMDA

Azra’nın malı kaptırmasının ardından ona para verenler yolunu keserler. Azra’dan ya malı ya da verdikleri parayı geri isterler. Zerrin malın nasıl içeri girdiğini bulmak için gardiyanları odasında toplar ve onları tehdit eder. Zerrin, Kudret’i odasına çağırır ve yaptıklarının cezasını başka bir cezaevine nakledilerek ödeyeceğini söyler. Kudret deliye döner bunu yapamayacağını söylese de Zerrin onu dinlemez ve odasından zorla çıkarır.

azra

AVLU 23. BÖLÜM İZLE

KUDRET VEDA EDİYOR

Oktay, Zerrin’e malı bulamadığını söyler. Kudret, avluda Zerrin’in onu başka bir cezaevine naklettiğini anlatır. Ancak, onu gönderemeyeceğini buna gücünün yetmeyeceğini söyler. Naciye içinden “bir mikroptan kurtuluyoruz” deyince, Kudret onun üzerine yürür. Kudret vedalaşmak için bahçeye çıkar. Herkese Özge’ye iyi bakmalarını söyler.

ZERRİN DENİZ’DEN YARDIM İSTİYOR

Deniz, Zerrin’in odasına gelerek yılbaşı için bir parti yapmak istediklerini ve bunun için izin ister. Zerrin izin verir. Ardından da Kudret’i başka bir cezaevine naklettireceğini söyler. Deniz’den cezaevinde daha rahat yaşamaları için yardım ister.

İlginizi ÇekebilirNursel Köse kimdir? Nereli ve kaç yaşında?Nursel Köse kimdir? Nereli ve kaç yaşında?İlginizi ÇekebilirAyşe Damgacı kimdir? Nereli ve kaç yaşında?Ayşe Damgacı kimdir? Nereli ve kaç yaşında?
Yayınlanma Tarihi:23:18,