Zerrin’in paçaları tutuştu! Avlu yeni sezon 35. yeni bölüm fragmanı geldi! Avlu 34. son bölüm izle…

Avlu 34. son bölümü bu akşam yayınlandı. Avlu son bölümde; Öldü sanılan Deniz gözlerini bambaşka bir yerde açıyor. Tolga'nın Melis ile birlikte yaptığı plan herkesi şoke ediyor. Kudret zaferinin tadını çıkarırken yeniden kral olma hesapları yapıyor. Avluda hesaplaşma vakti geliyor. Kudret'i çok büyük bir sürpriz beklerken Melis, Zerrin'in birşeyler çevirdiğini farkediyor ve bunun hesabının ondan er ya da geç sorulacağı mesajını veriyor. Zerrin, Melis'e tokat atmaya çalışırken araya giren Oktay onu engelliyor. Avlu'nun bahçesinde Hasret ve Kudret'in hesaplaşması tansiyonu yükseltiyor...Son bölümün yayınlanmasından sonra Avlu dizisi 35. bölüm fragmanı geldi . İşte son bölümde yaşananlar...

Zerrin’in paçaları tutuştu! Avlu yeni sezon 35. yeni bölüm fragmanı geldi! Avlu 34. son bölüm izle…

AVLU 35. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


Avlu 34. son bölümü ile Star TV’de ekrana geldi. Yayınlanan son bölümde; Kudret Deniz’i ortadan kaldırdığını düşünüyor ve bunun rahatlığı içeriside tüm avluya sahip olacağını düşünüyor. Azra Deniz’in sandığı mezarın başındayken Tolga Komisere yakalanıyor. Zerrin yaşanan son olaydaki ihmalkarlığı yüzünden açılan soruşturmayla uğraşırken Melis, Zerrin’in yaptıklarının hesabını sormak için fırsat kolluyor. Azra, Deniz’in yaşadığını öğreniyor ve kavuşmaları ile birlikte duygusal anlar yaşanıyor…  Avlu'nun 34. bölüm özeti ve son bölüm izleme linki haberimizde…

AVLU SON BÖLÜM ÖZETİ: 34. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Azra, Deniz’in toprağa verilişini uzaktan seyrederken, Tolga’nın orda olduğunun farkında. Tolga’nın polisler ile birlikte mezarlıktan ayrılmasıyla birlikte Deniz’in sandığı mezara giderek Deniz’e “Ben sensiz ne yapacağım” diyerek gözyaşlarına boğulur. Onu koruyamadığını söyleyerek kendisini affetmesini ister.

HASRET İNTİKAM ALMAK İSTİYOR

Avlu’da gerilim had safhadadır. Hasret, Kudret’i öldüreceğini Azra ve Deniz’in intikamını alacağını söyler. Diğer tarafta ise Kudret kapalı kalmaktan dolayı çıldırmış bir haldedir. Önüne gelene bağırıp şaşırır. Safiye, Deniz’in ölümünden dolayı acılarının büyük olduğunu söykeyerek, bir başlarına iş yapmamalarını ister. “Birbirinize destek olun, vakti geldiğinde ne yapılacaksa yapılır. Bir arada durun, birbirinize destek olun” der.

DENİZ YAŞIYOR

Bu sırada arkada Tolga’yı farke eder. Çok şaşırır. Uzaklarda bir yerlerde çiçekler arasında Deniz’in yüzü görünür. Deniz ağır ağır gözlerini açar. Deniz ölmemiştir.Deniz yavaş yavaş geldiğinde nerede olduğunu anlamaya çalışır. Tolga Azra’ya “benimle geliyorsun” diyerek onu kelepçeler.

 

AVLU SON BÖLÜM İZLE

Kudret, Deniz’in ölümünden sonra, diğerlerinden de tek tek hesap soracağını söyler. Azra Tolga ile birlikte emniyete doğru giderken, Deniz’in kaybuından dolayı perişan haldedir. Ancak bu sırada beklenmedik birşey olur. Tolga arabayı durdurarak Azra’nın kelepçelerini çözer. Azra neler olduğunu sorar. Yaşananlar Tolga’nın Melis ile birlikte yaptıkları bir plandır. Bu arada Deniz karşısında Murat’ı görünce çok şaşırır. Murat’a neden hastanede olmadığını sorar. Murat ise ona güvende olduğunu söyler. Tolga’yı arayan amiri ona Azra’yı sorar. Tolga henüz yakalayamadıklarını ama peşinde olduğunu söyler. Azra duyduklarına inanamaz.

AZRA MELEK’İ TEŞHİS EDİYOR

Tolga, Azra’yı teşhis için olay yerine getirir. Yerde yatan kadını Azra tanımıştır. Öldürlen kişi Melek’tir. Azra bu işi Kudret’in yaptığını söyler. Bu arada Zerrin’e gelen telefonda yaşanan son olayla ilgili olarak soruşturma açıldığı haberi gelir. Zerrin, konuşma esnasında yanında bulunan Özlem’e “bu işte sana çok iş düşüyor. Her şeyi inkar edeceğiz” der.

Loading...