Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Avlu yeni sezon 38. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!
Avlu yeni sezon 38. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!
Avlu 37. son bölümü bu akşam yayınlandı. Avlu son bölümde; Kudret avludakileri Deniz ve Azra'ya karşı kışkırtıyor. Azra radyodan kendisini muhbirlikle suçlayanlara gözdağı veriyor. Oktay yaşanan olaylardan sonra zor günler geçirirken Zerrin'in adamı onunla yakınlaşıyor. Zerrin kafasındaki seslerle boğuşurken Deniz'i hedefe koyuyor. Tolga Vecdi'yi öldüren kişinin robot resmine ulaşıyor ve kimliğini araştırıyor. Derya tedaviden sonra cezaevine geri dönüyor ancak Özlem'e eski koğuşunda kalmak istediğini söylüyor. Son bölümün yayınlanmasından sonra Avlu dizisi 38. bölüm fragmanı geldi. İşte son bölümde yaşananlar...
Sozcu.com.tr
Magazin 11 Nisan 2019 - 22:22

AVLU 38. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


Avlu 37. son bölümü ile Star TV’de ekrana geldi. Yayınlanan son bölümde; Azra ve Deniz’i polis muhbirliği ile suçlayan Kudret cezaevindekileri onlara karşı kışkırtıyor. Azra tarot kartlarının anlamını çözmeye çalışırken Safiye felaketin yaklaştığını söylüyor. Necdet, Oktay ile samimiyet kurarken Zerrin’den de onu öldürmek için talimat bekliyor. Derya cezaevine geri dönüyor ve eski koğuşunda kalmak istediğini söylüyor. Tolga Azra’yı cezaevinde ziyarete geliyor. Avlu dizisi yeni bölüm (38. Bölüm) fragmanı geldi. Avlu'nun 37. bölüm özeti ve son bölüm izleme linki haberimizde…

AVLU SON BÖLÜM ÖZETİ: 37. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Melis akşam Oktay’ı evinde ziyarete gelir. Melis kendisini kurtarmak için Oktay’ın her şeyi üstlenmesinin sebebini sorar. Oktay yapması gereken neyse onu yaptığını söyler. Ardından bunca yaşanan şeyden sonra göreve dönüp dönmemekte karasız olduğununsöyler. Melis yaptıkları için ona teşekkür eder.

KUDRET HERKESİ KIŞKIRTIYOR

Kudret Melis’in semineri için toplanan kalabalığa Deniz ve Azra’nın polis muhbiri olduğunu söyler. Ardından kendisi ile birlikte gelenleri kütüphaneye götürür. Gelenlere polis muhabiri istemediklerini savaşsa savaş diyerek anlaşabileceklerini söyler. Deniz ve Azra’ya polis muhbiri oldukları için tacizler başlar. Deniz ve Azra ne yapacaklarını düşünür.

AZRA’DAN GÖZDAĞI

Bu sırada Özlem yanlarına gelerek Azra’ya radyoya gideceklerini söyler. Azra, konuşmasında asla muhbir olmadığını, kimseyi satmadığını ve vicdanının rahat olduğunu söyleyerek sonra kendisine veya arkadaşlarına bu tür suçlama yapacakların iki kere düşünmelerini söyleyerek gözdağı verir. Kudret Azra’nın konuşmasından sonra “kimi kandırıyor bu” der.

TOLGA SADIK’I BULUYOR

Tolga, Sadık’ı bulur. Ona kimliğini gösterir. Sadık panikleyerek ne olduğunu sorar. Tolga ona birşeyler gördüğünü bunun doğru olup olmadığını sorar. Sadık gördüğünü onaylar ve “Herif öldürdü adamı, çok fenaydı!” der. Tolga polise neden gitmediğini sorunca korktuğunu söyler. Ardından adamı teşhi,s etmek için onu karakola götürür. Sadık karakolda ifade verir.

ÖZLEM’İN VİCDAN AZABI

Kudret koğuşunda Veli’yi, arayarak durumları sorar. Veli, Vecdi’nin cesedini bulduklarını Mert’in polise öttüğünü Mert’in bir haltlar karıştırdığını söyler. Azra Özlem ile birlikte koğuşuna dönerken vicdanının rahat olmadığını söyleyerek Zerrin ile ilgili tanık olduğu olayı anlatır. Azra’nın gözleri duydukları karşısında faltaşı gibi açılır.

AZRA KARTLARIN ANLAMINI AÇIKLIYOR

Azra koğuşa gelir gelmez Deniz’den tarot kartlarını ister. Deniz kartları çıkarır. Ona kartları ve kartların kimi ifade ettiğini açıklar. Deniz şaşırmıştır. Azra kartları birileriyle eşlediğini söyler. Sadık’ın eşgalini tarif ettiği kişinin robot resmi Tolga’nın faksına düşer. Resmi gören Tolga “kimsin sen” der.

AVLU SON BÖLÜM İZLE

Zerrin kafasındaki seslerle boğuşurken bir yandan da ölen kardeşini düşünür. Azra, Deniz ve Safiye geçmişte yaşanan olayları düşünerek kartların anlamını çözmeye çalışırlar. Deniz tarot kartlarından geldikleri nokta ile ilgili kafasına takılanları sesli olarak dile getirir. Hala açıklayamadıkları bir şeyler vardır. Safiye her bir kartın anlamının ne olduğunu açıklar.

ZERRİN’İN DENİZ PLANI

Zerrin kafasındaki sesin Deniz ile ilgili sözlerini düşünerek tarot kartlarından birini onun yerine koyar. Deniz’e nefes alma fırsatı vermeden arka arkaya hamleler yapması gerektiğini dile getirir. Deniz ve Azra, Naciye üzerinden giderek olayları çözmeye karar verir.

NECDET ZERRİN İLE KONUŞMAK İSTİYOR

Tolga resmi polis arkadaşlarından birine vererek veri tabanından araştırmasını ister. Zerrin’i arayan Necdet onunla görüşmek istediğini söyler. Deniz ve Azra kahvaltı için koğuştan çıkınca Safiye kartlardan kuleyi eline alır ve yaklaşan bir felaket olduğunu kendi kendine konuşur.

ZERRİN NECDET İLE BULUŞUYOR

Necdet ile Zerrin buluşur. Zerin’e Oktay ile ilgili gelişmeleri anlatır. Oktay ile arkadaş olduklarını söyler. Zerrin endişelenmiştir. zerrin’e ne yapması gerektiğini sorar. Zerrin şimdilik bir şey yapmamasını söyler. Tolga Oktay’ı arar. Tolga Oktay’a moral vrmeye çalışır. Ardından Azra ile görüşmek istediğini söyler.

 

Son güncelleme: 18:45 - 14.04.2019