Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aybüke Pusat kimdir, kaç yaşında? Söz Dizisi’nin Bahar’ı sezon finalinde öldü! İşte Pusat’ın az bilinenleri…
Aybüke Pusat kimdir, kaç yaşında? Söz Dizisi’nin Bahar’ı sezon finalinde öldü! İşte Pusat’ın az bilinenleri…
Söz Dizisi'nin Bahar'ı Aybüke Pusat kimdir? Dün akşamki bölümde canlandırdığı Bahar karakteri ölen Aybüke Pusat'la ilgili az bilinenler haberimizde. Aybüke Pusat kaç yılında doğdu ve nereli? İşte Pusat hakkında merak edilenler...
Magazin 12 Haziran 2018 - 09:51

İlk olarak 2014 yılında düzenlenen Elidor Miss Turkey yarışmasında görülen Aybüke Pusat kimdir? Söz Dizisi'ndeki Bahar karakteri ile gönüllerde yer edinen Aybüke Pusat kaç yaşında ve nereli? İşte kariyeri ve kısa hayat hikayesi…

AYBÜKE PUSAT SÖZCÜ ile ilgili görsel sonucu

AYBÜKE PUSAT KİMDİR?

Aybüke Pusat 20 Mayıs 1995 yılında Ankara'da dünyaya gelen güzel oyuncu Hacettepe Üniversitesi'nde Ankara Devlet Konservatuarı Bale Bölümü mezunu. Dans ve piyano eğitimleri aldıktan sonra balerin olmayı tercih etti. Daha sonra eğitim hayatına Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünde devam ettirme kararı aldı.

aybuk-pusat-instagram-1

2014 yılında düzenlenen Elidor Miss Turkey yarışmasında 3.seçilerek dereceye girdi. Kariyerine oyuncu olarak devam etmeye karar veren Aybüke Pusat, Medcezir dizisi ile oyunculuğa adım attı.

aybuk-pusat-instagram-3

Aybuket Pusat'ın asıl ününü kazandıran ise 2017 yapımı Söz dizisi oldu. Bu dizide Tolga Sarıtaş, Serhat Kılıç ve Mehmet Özgür gibi isimlerle başrolü paylaşan Aybuke Pusat, Doktor Bahar karakteri geniş bir kitleye ulaştı. İlk sezonda performansıyla tam not alan Aybuke Pusat'ın ikinci sezonda devam edip etmeyeceği ise belle değil.