Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aybüke Pusat kimdir? Söz Dizisi’nin yıldızları Aybüke Pusat ve Tolga Sarıtaş aşk mı yaşıyor?
Aybüke Pusat kimdir? Söz Dizisi’nin yıldızları Aybüke Pusat ve Tolga Sarıtaş aşk mı yaşıyor?
Söz Dizisi'nin iki yıldızının adı bu aralar aşk söylentileriyle gündemde. Peki Aybüke Pusat kimdir? Dizinin yıldızları aşk mı yaşıyor? Aybüke Pusat kaç yılında doğdu ve nereli? İşte Pusat hakkında merak edilenler...
Magazin 30 Kasım 2017 - 11:36

İlk olarak 2014 yılında düzenlenen Elidor Miss Turkey yarışmasında görülen Aybüke Pusat kimdir? Söz Dizisi’ndeki rol arkadaşı Tolga Sarıtaş ile aşk mı yaşıyor? İşte Aybüke Pusat ve kariyeri hakkında bilgiler…

aybuke-4

AYBÜKE PUSAT KİMDİR?

Aybüke Pusat 20 Mayıs 1995 yılında Ankara’da dünyaya gelen güzel oyuncu Hacettepe Üniversitesi’nde Ankara Devlet Konservatuarı Bale Bölümü mezunu. Dans ve piyano eğitimleri aldıktan sonra balerin olmayı tercih etti. Daha sonra eğitim hayatına Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünde devam ettirme kararı aldı.

2014 yılında düzenlenen Elidor Miss Turkey yarışmasında 3.seçilerek dereceye girdi. Kariyerine oyuncu olarak devam etmeye karar veren Aybüke Pusat, Medcezir dizisi ile oyunculuğa adım attı.

AYBÜKE PUSAT SÖZCÜ ile ilgili görsel sonucu

Şimdilerde ise Söz dizisinde Doktor Bahar karakteri ile büyük beğeni topladı. Öte yandan Aybüke Pusat’ın Söz dizisindeki rol arkadaşı Tolga Sarıtaş ile aşk yaşadığı iddia edildi. Bir dizi aşkı daha gerçek mi oldu?

aybuke-2aybuke-1aybuke-3

 

Son güncelleme: 11:37 - 30.11.2017