Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aybüke Pusat nereli ve kaç yaşında? Aybüke Pusat kimdir?
Aybüke Pusat nereli ve kaç yaşında? Aybüke Pusat kimdir?
Son olarak Her Yerde Sen dizisinde rol alan Aybüke Pusat hakkında bilmek istediğiniz tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz… Aybüke Pusat kimdir? Nerede doğdu, kaç yaşında, boyu, kilosu, oynadığı diziler ve filmler…
Magazin 24 Haziran 2020 - 12:35

Aybüke Pusat, 20 Mayıs 1995 doğumludur. Aybüke Pusat ekranların dikkat çeken yüzleri arasında, son olarak Her Yerde Sen dizisinde rol alan Pusat izleyiciler tarafından beğenilerek takip ediliyor. Oyunculuk kariyerine Medcezir dizisinde canlandırdığı Elif karakteri ile adım atan Aybüke Pusat hakkında merak edilenler haberimizde…

AYBÜKE PUSAT KİMDİR?

20 Mayıs 1995 yılında Ankara'da dünyaya gelen Aybüke Pusat, Ankara Devlet Konservatuarı Bale Bölümü mezunudur. Aybüke Pusat'ın Türkiye gündemine oturması ise 2014 yılında düzenlenen Elidor Miss Turkey Güzellik Yarışması ile birlikte gerçekleşmiştir. 15 Mayıs 2014 tarihinde düzenlenen finallerde 3. seçilen Aybüke Pusat, yarışmanın ardından gelen oyunculuk tekliflerini değerlendirerek Medcezir adlı dizi ile oyunculuk kariyerine adım attı. Aybüke Pusat 2015 yılında ise O Hayat Benim isimli dizide Zeynep karakterini canlandırdı.

Şimdilerde Atv ekranlarında yayınlanmakta olan ve oyuncu kadrosunda Zerrin Tekindor, Ebru Özkan, Murat Aygen, Esra Dermancıoğlu, Boran Kuzum, Leyla Tanlar ve Mustafa Mert Koç'un yer aldığı Şahin Tepesi adlı dizide Verda karakterine hayat veren Aybüke Pusat, 1.72 metre boyunda, 50 kilo ve Boğa burcudur.

Aybüke Pusat'ın rol aldığı diziler ve filmler

2018 – Şahin Tepesi (Verda) (TV Dizisi)
2017 – Söz (Bahar) (TV Dizisi)
2017 – Familya (Su Beyoğlu) (TV Dizisi)
2015 – O Hayat Benim (Zeynep) (TV Dizisi)
2014 – Medcezir (Elif) (TV Dizisi)
2019- Her Yerde Sen (TV Dizisi)