Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ayça Erturan: Cenazede gülebiliyorum
Ayça Erturan: Cenazede gülebiliyorum
Emre Saygı’nın Youtube’den canlı yayınlanan interaktif Talk Show programı ‘Hadi Be’nin konuğu, Ayça Erturan oldu. Hayli keyifli anların yaşandığı canlı yayında Erturan, sosyal medya kullanıcılarının sorularını samimi şekilde cevapladı.
Magazin 10 Nisan 2017 - 10:05

Eser Yenenler ve İbrahim Büyükak'ın kendisiyle dalga geçtikleri için 12 kilo verdiğini belirten Erturan, “Eser ve İbrahim bana ‘At’ diyordu. Yılmaz Erdoğan da ‘Zayıf ve komik kadınlar’ var deyince kilo vermeye karar verdim. Sonrasında 12 kilo verdim. Nefes alışım bile değişmeye başladı. Spor yapmadım ama plank yapıyorum. Diyetisyenimin bana ‘İnsan gibi ye’ dediği andan itibaren kilo vermeye başladım” dedi.

OĞULCAN’DAN ŞİKÂYETÇİYDİM

Eşi Oğulcan Kırca'nın evde hiçbir şey yapmamasından dolayı şikâyetçi olan Erturan, “Oğulcan evde pek fazla bir şey yapmıyor. Oğulcan'a ‘İçtiğin sütün bardağına su koyup lavaboya koy’ demeye başlamıştım. Ama şimdi daha düzenli. Ben de çok konuşuyorum Oğulcan da bundan şikâyetçi olabilir” dedi.

TRAFİKTE BIYIKLARIM ÇIKIYOR

Çok zor sinirlenen birisi olduğunu ve fakat trafikte sinirlenince adeta bir erkek gibi davranmaya başladığını söyleyen Ayça Erturan, “Çok zor sinirlenen birisiyim. Ama trafikte sinirlenince kendimi kaybediyorum. Çok kötü birisi olabiliyorum. Kimi zaman karşımdaki insana el kol hareketi bile yaptığım olabiliyor. Trafikte adeta bıyıklarım çıkıyor ve erkeğe bağlıyorum” diye konuştu..

CENAZEDE GÜLEBİLİYORUM

Çok gülen birisi olduğunu ve ciddi şeylere daha çok güldüğünü anlatan Ayça Erturan, “Çok gülüyorum ve konuşuyorum. Ama ciddi olaylar karşısında istemsiz olarak daha çok gülüyorum. Hatta bir keresinde cenazede bile gülmüşlüğüm vardır” diye konuştu.

Son güncelleme: 15:05 - 10.04.2017