Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aydan Kahraman kimdir? Aydan Kahraman kaç yaşında ve nereli?
Aydan Kahraman kimdir? Aydan Kahraman kaç yaşında ve nereli?
Aydan Kahraman O Ses Türkiye programında başarılı performansıyla ilerleyen aşamalara kadar geldi. Aydan Kahraman'ın güzel sesi birçok izleyiciyi etkilerken jüriden de tam not aldı. İşte Aydan Kahraman'ın hayat hikayesi ve Aydan Kahraman kimdir sorusunun cevabı...
Magazin 4 Şubat 2018 - 13:30

Aydan Kahraman’ın O Ses Türkiye’de en son aşamaya gelmesiyle birçok kişi güzel sesli yarışmacı Aydan Kahraman’ın hayatına dair detayları araştırmaya başladı. Aydan Kahraman kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Sorularının yanında Aydan Kahraman’ın mesleği de merak edilenler arasında. İşte detaylar…

o-ses

AYDAN KAHRAMAN KİMDİR?

Aydan Kahraman, 1990 yılında dünyaya gelmiştir. İzmir’de yaşayan ancak aslen Bursalı olan Aydan Kahraman, İzmir Karşıyaka’da bir mekanda şarkı söylemektedir. Bale, tiyatro gibi alanlara ilgisi bulunan Aydan, konservatuvar okuyarak kendisini müzik alanında gerçekleştirmiştir.

O Ses Türkiye sahnesine çıkan Aydan Kahraman, seslendirdiği Yol Arkadaşım şarkısıyla Yıldız Tilbe ve Gökhan Özoğuz’u döndürmeyi başarmıştır. Aydan jüri seçiminde tercihini Gökhan’dan yana kullanmış ancak düellolarda Murat Boz’un takımına transfer olmuştur. O Ses Türkiye’de finale kadar yükselme başarısı göstermiştir.