Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aydın Tansel’in ağabeyi konuştu
Aydın Tansel’in ağabeyi konuştu
Kalp krizi geçirdiği evinde hayatını kaybeden ünlü besteci Aydın Tansel ile ilgili konuşan ağabey Büke Tansel, kardeşinin ölümünün çok ani olduğunu belirtti
Magazin 2 Nisan 2016 - 14:53

Dün akşam saatlerinde Bodrum’daki evinde ölü olarak bulunan 71 yaşındaki Tansel Aydın’ın ağabeyi Büke Tansel, kardeşi ile ilgili açıklamalarda bulundu ve daha önce bildikleri bir hastalığının olmadığını belirtti. Tansel, yarın toprağa verilecek.

 

 

70’Lİ YILLARA DAMGASINI VURMUŞTU 

Şarkılarıyla 70’li yıllara damgasını vuran, dün Gümüşlük Mahallesi Aktaş Tatil Sitesi’ndeki evinde kalp krizinden ölen Aydın Tansel için yarın cenaze töreni düzenlenecek. Ölümü hayranları, sevenleri ve yakınlarında üzüntü yaratan Tansel’in, öğlende Turgutreis Yalı Camii’nde kılınacak namazının ardından Gümüşlük Mezarlığı’nda toprağa verileceği öğrenildi.

“SEVENLERİNE TEŞEKKÜR EDİYORUM” 

Ünlü ismin Turgutreis Mahallesi’nde yaşayan emekli maden mühendisi ağabeyi Büke Tansel, DHA muhabirine yaptığı açıklamada, “Kardeşim çok sağlıklıydı. Bodrum’a geldiğinde çok sevdiği Gümüşlük’e yerleşmiş, dostlarıyla yaptığı müzikle çok keyifli mutlu bir yaşam sürüyordu. Daha önceden bildiğimiz bir rahatsızlığı yoktu. Ani gelen kalp krizi bizi de şoke etti. Çok üzgünüz. Ankara’dan gelen kardeşlerimiz Burak ve Şebgün Tansel ile sevenleri birlikte toprağa vereceğiz. Türk müziğine çok hizmetleri olan kardeşimi soranlara sevenlerine teşekkür ediyorum” dedi.