Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ayı Paddington 2 konusu ne? Ayı Paddington oyuncuları kimler?
Ayı Paddington 2 konusu ne? Ayı Paddington oyuncuları kimler?
Maceralarına devam eden Ayı Paddington yerel halkın da sevilen ve popüler bir üyesi olmuştur. Teyzesine hediye almak isteyen Ayı Paddington kendini bir dizi tuhaf olaylar içerisinde bulur. Peki Ayı Paddington 2 konusu ne? Ayı Paddington oyuncuları kimler?Maceralarına devam eden Ayı Paddington yerel halkın da sevilen ve popüler bir üyesi olmuştur. Teyzesine hediye almak isteyen Ayı Paddington kendini bir dizi tuhaf olaylar içerisinde bulur. Peki Ayı Paddington 2 konusu ne? Ayı Paddington oyuncuları kimler?
Magazin 6 Haziran 2019 - 18:59

Paul King’in yeniden yönetmen koltuğuna oturduğu Paddington’ın devam filmi, sevilen Ayı Paddington’ın teyzesi Lucy’ye hediye etmek istediği kitabın çalınmasıyla gelişen olayları konu ediniyor. Peki Ayı Paddington 2 konusu ne? Ayı Paddington oyuncuları kimler?

AYI PADDİNGTON 2 KONUSU

Brown ailesi ve yerel toplumun popüler üyelerinden biri olarak hayatına devam eden Ayı Paddington, Lucy’nin yüzüncü doğum günü kutlamaları için mükemmel bir hediye almaya karar veriyor. Ancak hediyeyi alması için yeterli parası olmadığını fark edince bir dizi garip işte çalışmak zorunda kalıyor.

AYI PADDİNGTON 2 OYUNCULARI

2014 yapımı Paddington filminin devamı niteliğinde olan filmin yönetmen koltuğunda bir kere daha Paul King oturuyor. Filmin seslendirme kadrosunda Hugh Grant, Brendan Gleeson, Jim Broadbent ve Peter Capaldi yer alıyor. Ayı Paddington'ı ise Ben Whishaw seslendiriyor.

Etiketler