Aylin Coşkun coronaya yakalandı: ‘Dikkatsizin biri yaktı hepimizi’

Sosyal medya hesabından corona virüsüne yakalandığını duyuran şarkıcı Aylin Coşkun, "Dikkatsizin biri hepimizi yaktı. Tek duam anneme bulaşmamış olması" ifadelerini kullandı.

Aylin Coşkun coronaya yakalandı: ‘Dikkatsizin biri yaktı hepimizi’

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve mutasyona uğraması ile herkesi tedirgin eden corona virüsüne yakalanan bir isim de Aylin Coşkun oldu.

Ünlü şarkıcı, kötü haberi Instagram hesabından şu sözlerle duyurdu:

“Covid testim pozitif ne yazık ki. İlk çıktığı günden beri sebzelerini eldivenle tutup yıkayan biri olarak dikkatsizin biri yaktı hepimizi.”

“Tek duam anneme meleğe bulaşmamış olması. Neyse nasipten ötesi yokmuş. Lütfen benimle temasta olanlar test yaptırsın. Çok üzgünüm.”

TÜP BEBEK TEDAVİSİ GÖRÜYOR

16 yıldır birlikte olduğu Volkan Aslan ile 2019’da evlenen Aylin Coşkun, tüp bebek tedavisi görüyor. Coşkun, geçen günlerde yaptığı açıklamada “Olmuyor, şu an deniyoruz. 16 kilo aldım. Tedaviler devam, herkesten dua istiyorum.1,5 yıldır çok uğraşıyorum” demişti.

Covid-19 aşısı olup corona virüsüne yakalananlar anlattı: İyi ki aşı olmuşuz İlginizi Çekebilir Covid-19 aşısı olup corona virüsüne yakalananlar anlattı: İyi ki aşı olmuşuz Reuters: Corona yasağı olmaması ve ucuz fiyatlar Arapları Türkiye'ye çekiyor İlginizi Çekebilir Reuters: Corona yasağı olmaması ve ucuz fiyatlar Arapları Türkiye'ye çekiyor
Loading...