Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aylin ve Hande provada görüntülendi
Aylin ve Hande provada görüntülendi
15 Mart ‘ta Bostancı Gösteri Merkezinde konser verecek olan Aylin Coşkun ile Hande Yener, önceki gün dans provası için Park Deman'da bir araya geldi.
Magazin 23 Şubat 2018 - 09:56

Konser öncesi son dans provalarını yapan ikilinin oldukça eğlendiği görüldü. Prova sonrası gazetecilerin sorularını yanıtlayan Coşkun; “Çok heyecanlıyız deli gibi çalışıyoruz” derken Yener ise “Konserde çok güzel bir şov olacak” şeklinde konuştu. Yener, haftanın yedi günü İngilizce derslerinin devam ettiğini söylerken, “Şarkıcılıkla ilgili aksana hazırlanıyorum. Haziran ayında klip çekilecek ondan sonra da dünya piyasasına giriyorum. İki senedir çalışıyorum çok heyecanlıyım herkesten çok büyük destek bekliyorum şarkıyı bitirdiğim zaman Türkiye’ye sunacağım, buradaki Türklerin desteği çok önemli sonra da Avrupa , Amerika ve tüm dünya duyacak inşallah” dedi.

hande-ic-1

“TEMİZ MAGAZİN OLDU”

‘Demet Akalın için uzaklaştırma kararı çıkardığınız doğru mu?’ sorusuna Yener,  “Evet bir konuşma, aşağılama, dalga geçme gibi koruma yasağı geldi. Evet iki ay süre gibi çok güzel oldu. Temiz magazin oldu. Kimse kimseyi sosyal medya üzerinden rencide edemez, bazen kameralara yaptığımız konuşmaları sosyal medyadan da yapıyoruz işte oradaki tweetinden” alındı.

hande-ic-2

‘Koruma kararına uymazsa hapis var mı?’ soruları karşısındaysa Yener, “Koruma kararı öyle karara uymadığınız zaman ilk üç gün sonrası on beş ve bir ay gibi cezası var” dedi. Yener, ‘Demet Akalın da sizinle ilgili bilgiler topluyormuş…’ şeklindeki soru karşısındaysa, “Varsa toplasın karar da çıkarsın tabi ki bunlar savcıların bileceği iş tabi ki ben de kendim için bilgilerimi sundum koruma aldım. Alabilen alabiliyorsa aldırsın. Ben kendim için aldırdım” dedi.

hande-ic-4

“ON GÜNDÜR KONUŞMUYOR”

Muhabirlerin ‘Karara uymayıp konuşursa ve içeri atılırsa üzülür müsünüz?’ sorusu karşısındaysa Yener,  “Konuşmaz konuşmaz, bak on gün oldu. Ne kadar güzel” dedi. Yener, sevgilisi ile ilgili ayrılıkla da ilgili Küçük bir tatsızlıktı aslında tabi duyulmuş oldu. Sonunda aramız düzeldi” dedi.