Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ayrılık altı ay sürdü!
Ayrılık altı ay sürdü!
Sosyetik güzel İdil Fırat ile oyuncu Engin Öztürk ayrılığa fazla dayanamadı. İkili uzun bir aradan sonra önceki gün yine birlikte görüntülendi
Magazin 28 Şubat 2017 - 22:07

Yakışıklı oyuncu Engin Öztürk ve sosyetik güzel İdil Fırat, 6 aylık ayrılık döneminden sonra tekrar bir araya geldi. Çift önceki gün Etiler’de baş başa yemek yedi.  Oturdukları mekânda Galatasaray-Beşiktaş derbisini de izleyen ikilinin, hayli keyifli olan gecesi çıkışta tatsız bitti. İdil Fırat’ın babası Önder Fırat’ın vetosu yüzünden ayrıldığı iddia edilen ikili, çıkışta basın mensuplarına görüntü vermemek için akla karayı seçti.

FOTO: SOZCU

FOTO: SOZCU

GÖRÜNTÜ VERMEDİLER

Ailesinin ilişkisine karşı çıkmasından dolayı Engin Öztürk ile ayrılık kararı aldığı ileri sürülen  İdil Fırat, yaşadığı tüm baskıya rağmen aşkından vazgeçmedi. 6 ay sonra tekrar başlayan ilişkilerini göz önünde yaşamak istemeyen çift, gazetecilerin tüm sorularını yanıtsız bıraktı. Muhabirlerin “Tekrar başlayan ilişkiniz hayırlı olsun” temennisine karşılık vermeyen Engin Öztürk, taksiyle evinin yolunu tuttu. Öztürk’ün ardından mekândan çıkan İdil Fırat’ın da ağzını bıçak açmadı.

FOTO: SOZCU

FOTO: SOZCU

FOTO: SOZCU

FOTO: SOZCU