Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ebru Şallı’dan ‘Gel aşkım’
Ebru Şallı’dan ‘Gel aşkım’
Ebru Şallı’nın evli sevgilisi Uğur Akkuş’tan şiddet gördüğü için ayrıldığı iddia edilmişti.
Emre ÇEVİK
Magazin 3 Haziran 2018 - 03:09

Ebru Şallı ve geçen yazdan beri aşk yaşadığı iş adamı Uğur Akkuş, önceki akşam İstinye Park’taydı. Geçtiğimiz haftalarda Gonca Akkuş’tan boşanan iki çocuk babası Uğur Akkuş ile ilişkisi olay olan Ebru Şallı, basına görüntülenmemek için yine kaçmayı tercih etti. Baş başa geç saatleri kadar mekanda oturan ikili, çıkışta etrafı kolaçan ederek gazetecilerin olup olmadığını baktı. Etrafta gazeteci olmadığını düşünen ikiliden ilk önce Ebru Şallı araca yöneldi. Daha sonra Şallı’nın sevgilisine “Gel aşkım” diye seslendiği duyulurken Akkuş flaşlar patlayınca şoke oldu. Şallı’yı araçta bırakarak hızla mekana geri dönen Akkuş, AVM içerisinden otoparka geçerek oradan ayrıldı.

ugur-akkus

Ebru Şallı'nın sevgilisi Uğur Akkuş'tan şiddet gördüğü ve ayrıldıkları iddia edilmişti. Baş başa yemeğe çıkan ikilinin medyada yer alan haberlerin aksine aşklarına tam gaz devam ettiği ortaya çıktı. Yemek sonrası flaşlar patlayınca tek başına araca binen Şallı, “Şiddet gördüğünüz doğru mu?” sorusunu yanıtsız bıraktı.

Son güncelleme: 09:00 - 03.06.2018