Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘Kaderimin Yazıldığı Gün’ ekibi hasret giderdi
‘Kaderimin Yazıldığı Gün’ ekibi hasret giderdi
Begüm Kütük ve karikatürist eşi Erdil Yaşaroğlu, ‘Kaderimin Yazıldığı Gün’ ekibiyle yedikleri yemek çıkışı mutluluk pozu verdi.
Emre ÇEVİK
Magazin 16 Nisan 2016 - 01:43

Kısa bir süre önce ekranlara veda eden “Kaderimin Yazıldığı Gün” dizisinin oyuncuları, önceki akşam Kuruçeşme Balıkçısı’nda yemekte bir araya geldi. Dizinin başrol oyuncularından Özcan Deniz’in katılmadığı yemeğe Hatice Şendil, Begüm Kütük, Goncagül Sunar, Hakan Meriçliler başta olmak üzere diğer oyuncular katıldı.

Yemek sonrası hep birlikte mekandan ayrılan ekip adına konuşan Hatice Şencil, “Uzun bir aradan sonra hasret giderdik. Hep birlikte yemek yeyip sohbet ettik.” dedi. Yemekte Şendil’e eşi Burak Sağyaşar eşlik etti.

BOŞANMIYORUZ POZU

Son günlerde boşanacakları yönde haberler çıkan Begüm Kütük ve Erdil Yaşaroğlu çifti, el ele poz vererek ayrılık haberlerini yalanladı. Çıkan haberler nedeniyle üzgün olduklarını belirten Begüm Kütük, “İkimizi ayrı yerlerde görünce hemen boşanma haberleri çıkıyor. İkimizin de sürekli aynı yerde olması söz konusu değil. ‘Alyanslarını çıkardılar’ diye haberler çıktı. Erdil işi gereği ekrana çizim yaptığı için zaten hiç alyans takmıyordu ki. Herkes evli olduğumuzu zaten biliyor. Alyans yok diye birbirimizi sevmiyoruz anlamına gelmiyor.” dedi.

Son güncelleme: 10:02 - 16.04.2016