Sözcü Plus Giriş

Ayşe Hatun Önal, Ahu Yağtu’yu gördü çıldırdı

Cem Yılmaz ile bir süre aşk yaşayan Ayşe Hatun Önal, eğlendiği mekâna Yılmaz'ın eski eşi Ahu Yağtu gelince kısa süreli bir şok yaşadı. Kendisini mekândan dışarı atan Önal, soru soran muhabirlere sinirlenip aracının kapısını hızla çarpıp uzaklaştı

null
Güncellenme: 10:57, 09/02/2017
Ayşe Hatun Önal, Ahu Yağtu’yu gördü çıldırdı

Manken-oyuncu Ahu Yağtu, komedyen Cem Yılmaz’la 2012 Mart ayında evlenip, 2014 yılında boşanmıştı. Boşanmanın ardından Cem Yılmaz’ın mankenlikten şarkıcılığa geçiş yapan Ayşe Hatun Önal’la aşk yaşamaya başlaması gündeme bomba gibi düşmüştü.

FOTO: SOZCU

FOTO: SOZCU

AYŞE HATUN ÖNAL SİNİRLENDİ

Önceki gece Arnavutköy’de eğlenen Ayşe Hatun Önal, Ahu Yağtu’nun da aynı mekâna gelmesiyle kısa süreli bir şok yaşadı. Yağtu’yu görür görmez mekânı terk eden Önal, muhabirlerin “Ahu Yağtu geldi diye mi mekânı terk ettiniz?” sorusuna sinirlenip, aracının kapısını hızla çarptı ve gaza bastığı gibi uzaklaştı.

FOTO: SOZCU

FOTO: SOZCU

“PİŞTİNİN FARKINDA DEĞİLİM”

Yaklaşık bir saat sonra annesi Hülya Yörük’le mekândan ayrılan Ahu Yağtu ise “Ayşe Hanım sizi görünce mekânı terk etti. Siz rahatsız olmadınız mı?” sorusuna “Ayşe kim ya?” diye cevap verdi. Ayşe Hatun Önal’ın da aynı mekânda olduğunu öğrenen Yağtu, “Aaaa siz beni o yüzden mi bekliyorsunuz? Ben piştinin farkında bile değilim. Kendisini görmedim” diye konuştu.

FOTO: SOZCU

FOTO: SOZCU – Ahu Yağtu’nun Cem Yılmaz ile evliliğinden Kemal adlı bir oğlu bulunuyor.

FOTO: SOZCU

FOTO: SOZCU – Cem Yılmaz ile Ayşe Hatun Önal geçtiğimiz yıllarda kısa süreli bir beraberlik yaşamıştı.

 

Yayınlanma Tarihi:22:04,