Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ayşe Hatun Önal’dan çarpıcı açıklamalar
Ayşe Hatun Önal’dan çarpıcı açıklamalar
Yeni albümünün heyecanını yaşayan Ayşe Hatun Önal, katıldığı bir programda cesur açıklamalar yaptı.
Magazin 19 Şubat 2017 - 13:52

Yeni albümü ‘Selam Dengesiz’le yine şaşırtıcı bir çıkış yapan Ayşe Hatun Önal, ‘Ya dört dörtlük yaşarsın ya da üç buçuk atarsın! Korkuyla yaşamam. Hatta sürünmek bana iyi gelir, ilham verir’ dedi.

Ayşe Hatun Önal 9 yıl aradan sonra ‘Selam Dengesiz' adlı bir albüm çıkardı. İlk klibini de Amerika-Nevada Çölü'nde ‘Olay' şarkısına çekti.

Ayşe Hatun Önal, katıldığı bir TV programında ilginç açıklamalar yaptı:

* “Çelik'in ‘Ateşteyim' şarkısını dinleyince kıskandım. ‘Neden böyle şarkı yapamıyorum?' deyip şarkıcı olmayı kafama koydum.”

* “Başarının peşinden koşmuyorum, o beni takip ediyor. Felsefem şu: ‘Ya dört dörtlük yaşarsın ya da üç buçuk atarsın!' Yani, korkularınla yaşarsan hep aklın bir yere takılır ama korkularından arınırsan her şey yoluna girer.”

* “Herkes gibi zaman zaman ben de sürünüyorum. Sürünmek bana ilham veriyor. Çünkü güzel şarkılar ortaya çıkıyor.”

* “Adanalı olmamın da getirdiği bir duyguyla içimde hep ‘Erkek Fatma'lık var. Annem rol modelimdir. Kimseye hesap vermez, kimseyi umursamaz, ben de öyleyim. Kimseye ‘Eyvallahım' yok, kafama eseni yaparım.”

* “Aysel Gürel hayattayken onu hep ziyaret ederdim. Saatlerce o anlatırdı, ben dinlerdim. Ne kadar iyi gelirdi, niye gitti ki?”