Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ayşe Hatun Önal’dan ‘veresiye’ yanıtı
Ayşe Hatun Önal’dan ‘veresiye’ yanıtı
Uludağ'da düzenlenen bir müzik festivalinde sahne alan Ayşe Hatun Önal, hakkında çıkartılan veresiye haberlerine tepki gösterdi.
Magazin 1 Şubat 2018 - 08:53

Gecede Pascal Nouma’dan sonra sahneye çıkan Ayşe Hatun Önal, yaklaşık 2 saat sahnede kaldı. Konser öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Önal, “İnşallah çok güzel bir sezon olur. Daha önceki yıllarda geldiğimde bayağı bir fırtına vardı, diğer taraflardan insanlar gelememişti. Ama bugün hava güzel” dedi. Kış sporlarına çok ilgili olmadığını söyleyen Önal, “İlgili olmasam da bazen yapıyorum, snowboard yapmayı seviyorum. Bir kaç senedir fırsatım olmadı belki 13 Şubat’ta geldiğimde yapabilirim” şeklinde konuştu.

“O AN VERMEYEYİM”

Muhabirlerin basında yer alan veresiye haberleriyle ilgili sorularına ise Ayşe Hatun Önal, “Mesela sakız alıyorum, yanımda her dakika 2-3 lira para olmuyor. Benim de 10 senedir her türlü alışverişimi yaptığım bakkallar var. Sakız parasını da bırakın o an vermek istemiyorsam vermeyeyim” şeklinde yanıtladı.

ayse-hatun-ic

VERESİYE HABERLERİ ÇIKMIŞTI

Şarkıcı Ayşe Hatun Önal’a Kanlıca’da oturduğu mahalle sakinlerinden veresiye tepkisi… Konserden konsere koşturan Ayşe Hatun Önal’ın mahalle esnafından alışveriş yapıp veresiye defterine yazdırdığı ve ödemelerini geç yaptığı iddia edilmişti.

 

 

Son güncelleme: 11:10 - 01.02.2018