Sözcü Plus Giriş

Sirenler, Ayşe Hatun için çalacak

Yıllar önce podyumlardan sahnelere transfer olan Ayşe Hatun Önal, yine yeni bir hit şarkıyla görücüye çıktı.

null
Güncellenme: 17:01, 03/11/2016
Sirenler, Ayşe Hatun için çalacak

Modellik kariyerinden, şarkıcılığa soyunan Ayşe Hatun Önal, yaptığı singlelarla ve müzik dünyasında yakaladığı başarıyla müzik kariyerinde sağlam adımlarla yürümeye devam ediyor.

 

2003 yılında yayımladığı “Sonunda” albümüyle müzik dünyasına merhaba diyen, çektiği klipler ve müziğindeki elektronik altyapılarla iyi işlere imza atan Ayşe Hatun Önal, yeni single çalışması “Sirenler” görücüye çıkardı.

aysehatun

“Çak Bir Selam” ve “Güm Güm”ün liste başarılarıyla adından sıkça söz ettiren, geçtiğimiz aylarda ise dünyaca ünlü pop yıldızı Ricky Martin'le ses getiren bir düete imza atan Önal, sözü ve müziği Alper Narman ve Onur Özdemir ortaklığında, düzenlemesi ise Osman Çetin tarafından yapılan “Sirenler” şarkısıyla yine sınırları zorlayacak gibi!

2003-ÇEKSENE ELİNİ

 

2003 yılında yayımladığı “Sonunda” adlı albümü ile müzik dünyasına giriş yapan Ayşe Hatun Önal, ilk klibini Murad Küçük yönetmenliğinde “Çeksene Elini” şarkısına çekti. Şarkı sözleri, elektronik altyapısı ve standartların üstündeki klibiyle bir hayli dikkat çeken çalışma müzik dünyasına bomba gibi düştü.

2014-ÇAK BİR SELAM

 

Yayınlandıktan sonra altı ay süresince müzik listelerinin üst sıralarında yer alan ve 2014 yazının en çok çalan şarkıları arasına giren “Çak Bir Selam” 2014 Dünya Basketbol Kupası'nın resmi sponsorlarından Turkcell'in Türkiye Milli Takımı reklamları için “Çak Bir Smaç” adıyla yeniden uyarlandı. “Çak Bir Selam” ile müzik listelerinin başında yer aldı ve yılın en çok dinlenen 8. şarkısı olarak tamamladı.

2015-GÜM GÜM

 

Şarkının klibi YouTube'da 70 milyon'un üzerinde izlenerek rekor kırdı.

Yayınlanma Tarihi:15:09,