Ayşegül Aldinç seksi kadın imajı hakkında konuştu

Ayşegül Aldinç yeni albümü 8 ile Pal Fm de Emel Yalçın'ın konuğu oldu.

Ayşegül Aldinç seksi kadın imajı hakkında konuştu

Söz konusu Ayşegül Aldinç olunca konu ilk olarak güzellikten açıldı ama sanatçı kendisiyle ilgili çok özel itiraflarda bulundu. Yıllardır güzel ve seksi kadın söylemlerinden sıkılmadığını söyleyen Ayşegül Aldinç, evde herkes beni tüylü terlikler otrişlerle hayal edebilir ama hiç öyle değilim. Fakat sahne farklı tabi. Sahnede bakılacak kadın oluyorum. Mesela yemekli yerlerde sahneye çıktığımda çatal bıçak anında bırakılıyor ama benim Zeki Müren gibi sahneye çıktığımda çıt çıkmayacak yemek yenmeyecek gibi yasaklarım yok bu kendiliğinden oluyor dedi.

Foto: Bülten

MASKÜLEN TAVRIMIN ARDINDA YATAN SEBEP…

Aslında bir taraftan da tulumbacı tavrım var babam beni küçükken oğlum oğlum diye severdi, çünkü benim erkek doğmamı çok istemiş kız olunca oturup ağlamış. Tek başına mücadele ediyorsun hakkını korumak için hafif bir efe durumu olabiliyor. Çok kadın kadın olduğunda ezip suyunu çıkartmasınlar diye. Maskülen tavrım belki bu yüzden geliyor.

Foto: Bülten

MESAFEYİ KORURUM

Kadınlar beni seviyor çünkü bende öyle tuhaf bir enerji var ki kocalarına sıçramayan bir enerji tehlikeli bulmuyorlar beni. Yıllardır çok beğenilen bir kadın olarak biliniyor olmak en yakın arkadaşımı bile kıskandırabilir bu çok insani bir duygu. Mesafeyi korurum hep arkadaşlarımın sevgilileriyle de yeni tanıştığım kişilerle de o an hemen seksi kadın imajı gider ki zaten normal hayatımda öyle yaşamıyorum oğlan çocuğu gibi olurum asker arkadaşım gibi davranırım. Kadınlar kimi kimden kıskanacağını bilir zaten durduk yere yaygara çıkartmaz dedi.

 

 

 

Loading...