Ayşegül Aldinç tacı taktı ‘Antalyalı’ oldu

Antalya’nın turizm potansiyelinin yeniden yükselmesi için “Kadınlar Çiçek Açıyor” hareketini başlatan Antalyalı kadınlar, Ayşegül Aldinç konseri ile I.W.A.B. Yeni Yıl Festivali’ni başlattı.

Ayşegül Aldinç tacı taktı ‘Antalyalı’ oldu

Kısa adı I.W.A.B. (International Women Are Blossoming) olan Uluslararası Kadınlar Çiçek Açıyor Hareketi, yeni yıl festivalinin başlangıcını Ayşegül Aldinç ile yaptı. Önceki gün Antalya'ya gelen Ayşegül Aldinç, I.W.A.B. Proje Başkanı ve Koordinatörü Hatice Bozkurt tarafından havalimanında karşılandı. Ayşegül Aldinç, Antalya'nın ve kadınların merkezde olduğu bir etkinlikte bulunmaktan dolayı duyduğu mutluluğu dile getirdi.
aysegulaldincBU ÇOK DEĞERLİ BİR ARMAĞAN

Konser öncesi,  başına çiçeklerden yapılmış bir taç takılan ve “Fahri Antalyalı” ilan edilen Ayşegül Aldinç, “Altın anahtar yerine çiçekle taçlandırılmak çok güzel oldu. Bu çok değerli bir armağan” dedi. Kadınlara dair her şeyin kendisinde sonsuz bir yeri olduğunu belirten Ayşegül Aldinç, “Antalya'yı kadınların korkmadan gelip tatil yapabilecekleri, dinlenebilecekleri ve eğlenebilecekleri bir yer olarak tekrar hatırlatmamızda çok büyük yararlar var. Böyle bir etkinliğe imza attığınız için bir kadın olarak sizlere çok teşekkür ediyorum” dedi.

AKM'DE MUHTEŞEM KONSER

Antalyalı kadınlar Ayşegül Aldinç'i AKM Aspendos Salonu'nda verdiği konserde de yalnız bırakmadı. Kendisini coşku ile karşılayan Antalyalılar'ı selamlayan Ayşegül Aldinç, “Antalyalı zarif hanımların hepsi çiçek gibi. Şahanesiniz, hoş geldiniz” dedi. Sevilen şarkılarının pek çoğunu hayranlarıyla hep bir ağızdan seslendiren Ayşegül Aldinç, bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Ünlü sanatçı Ayşegül Aldinç'e sahnede, profesyonel dansçılar eşlik etti.