Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ayşegül Aldinç’ten Dallas paylaşımı
Ayşegül Aldinç’ten Dallas paylaşımı
Şarkıcı ve oyuncu Ayşegül Aldinç, sosyal medya hesabından yıllar önce yaptığı bir Amerika ziyareti sırasında çekilmiş fotoğrafını paylaştı.
Magazin 27 Kasım 2017 - 08:46

Bir döneme damga vuran Dallas dizisini bilmeyen yoktur. Dizideki karakterlerin günlük hayattaki yansımaları o dönemler net bir şekilde hissedilmiş kötü kalpli Ceyar filmlerimize kadar girmişti. Şarkıcı ve oyuncu Ayşegül Aldinç de bu rüzgarın henüz estiği dönemlerde yaptığı bir Amerika ziyaretinde dizinin çekildiği seti ziyaret etmiş. Aldinç sosyal medya hesabından o dönemlerde yaptığı ziyaret sırasında çekilmiş bir fotoğrafı paylaştı ve altına da şunları yazdı: “Görüldüğü gibi yıllar önce daha samimiymişiz. (Onca yolu tep Dallaslara kadar git adet olduğu üzre Southfork Çifliği'ni ziyaret et Ceyar'lan Su Elın'ın yatak odalarına kadar gir. Adamın kartondan sureti seni karşılasın olucak iş mi?( Fotoğraf Madame Toussaud Müzesi'nden.. Yıl: 90 bilmem kaç)”

aysegul-ic