Sözcü Plus Giriş

Ayşegül Aldinç’ten Dallas paylaşımı

Şarkıcı ve oyuncu Ayşegül Aldinç, sosyal medya hesabından yıllar önce yaptığı bir Amerika ziyareti sırasında çekilmiş fotoğrafını paylaştı.

null
Güncellenme: 08:46, 27/11/2017
Ayşegül Aldinç’ten Dallas paylaşımı

Bir döneme damga vuran Dallas dizisini bilmeyen yoktur. Dizideki karakterlerin günlük hayattaki yansımaları o dönemler net bir şekilde hissedilmiş kötü kalpli Ceyar filmlerimize kadar girmişti. Şarkıcı ve oyuncu Ayşegül Aldinç de bu rüzgarın henüz estiği dönemlerde yaptığı bir Amerika ziyaretinde dizinin çekildiği seti ziyaret etmiş. Aldinç sosyal medya hesabından o dönemlerde yaptığı ziyaret sırasında çekilmiş bir fotoğrafı paylaştı ve altına da şunları yazdı: “Görüldüğü gibi yıllar önce daha samimiymişiz. (Onca yolu tep Dallaslara kadar git adet olduğu üzre Southfork Çifliği'ni ziyaret et Ceyar'lan Su Elın'ın yatak odalarına kadar gir. Adamın kartondan sureti seni karşılasın olucak iş mi?( Fotoğraf Madame Toussaud Müzesi'nden.. Yıl: 90 bilmem kaç)”

aysegul-icİlginizi ÇekebilirAyşegül Aldinç'ten 60 yıla meydan okuyan paylaşımAyşegül Aldinç'ten 60 yıla meydan okuyan paylaşım