Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ayşen Gruda “Ben halkı hiç kandırmadım”
Ayşen Gruda “Ben halkı hiç kandırmadım”
İbrahim Karakuş’un sunduğu “Magazin Gündemi” programına canlı telefon bağlantısıyla katılan Ayşen Gruda, hakkında çıkan haberlere cevap verdi.
Magazin 10 Ocak 2018 - 15:16

Ayşen Gruda'nın , rol aldığı “40'dan sonra” tiyatro oyunundan rahatsızlığından dolayı ayrılmasına inanmayan sonra da Gruda'ya 3 kuruşluk dava açan tiyatronun yapımcısıyla ilgili ders niteliğinde cevap verdi.

BEN HALKI HİÇ KANDIRMADIM

Konuyla ilgili deneyimli sunucu ve yapımcı İbrahim Karakuş'un sunduğu “Magazin Gündemi” programına bağlanan Ayşen Gruda, “Tiyatroculara düşen görev birleştirici olmak, bu güzel Türkiye için başka işler yapmaktır. 3 kuruşluk dava açılınca ne olacak? Ya da bana dava açarlarsa ne olacak? Ben halkı hiç kandırmadım, halkta beni kandırmadı. Halkla aramızda çok güzel bir uyum var. Madem çok muhteşem bir oyun, ( tiyatro bir yerde bir yazılı metindir) neden böyle şeylerle uğraşıyorlar. Bir tek ben mi varım tiyatroda oyuncu? Nice nice çok yetenekli kadın sanatçılarımız var, neden onları aramıyorlar da böyle şeylere efor harcıyorlar? Türkiye'nin böyle şeylere hiç ihtiyacı yok.” diyerek konuyla ilgili düşüncelerini aktardı.

“İYİ Kİ MİZAH VAR”

Gruda ayrıca,“Daha yeni Aydın Boysan'ı, Münir Özkul'u kaybettik. Ben konuşmamı sadece feyz aldığım Aydın Boysan'ın bir lafıyla bitireceğim. Aydın Boysan diyor ki; “İyi ki mizah var. Mizah olmasa, biz akıllı insanlar hakikaten deliririz” diyor. Tiyatro insanlara doğru yolu gösteren bir iştir. Bu tarz şeyler çok ayıp” deyip yapımcıya ders niteliğinde bir cevap verdi.