Azra Akın, Trakya usulü düğünle dünyaevine girdi

Eski Dünya Güzeli model ve oyuncu Azra Akın, 4 yıldır birlikte olduğu erkek arkadaşı Atakan Koru ile Edirne'nin Keşan İlçesi'nde yapılan düğün töreniyle dünyaevine girdi.

Azra Akın, Trakya usulü düğünle dünyaevine girdi

2002 yılında Dünya Güzeli seçilen Azra Akın, erkek arkadaşı Atakan Koru ile Keşan İlçesi’ne bağlı Bahçeköy’deki bir kır lokantasının bahçesinde düzenlenen Trakya’ya özgü düğün töreniyle evlendi.

Foto: DHA

Foto: DHA

Düğünde davetlileri, kapıda Azra Akın’ın anne ve babası Ayda ve Nazım Akın ile Atakan Koru’nun anne ve babası Seniye ve Ahmet Koru karşıladı. Düğüne modacı Cemil İpekçi ve çok sayıda davetli katıldı.

Foto: DHA

Foto: DHA

Azra Akın canlı müzik eşliğinde Trakya oyunlarını oynarken kendisinden geçti. Gelin hanımın mastika performansı beğenildi…

Azra Akın, Cemil İpekçi imzasını taşıyan gelinlikle düğüne geldi.

Foto: DHA

Foto: DHA

Atakan Koru ise lacivert takım elbiseyi tercih etti. Çift, düğünden önce gazetecilere açıklama yaptı.

azra6

Azra Akın ve Atakan Koru, oldukça heyecanlı olduklarını söyledi. Azra Akın, gelinliğinin 2 aylık bir sürede Cemil İpekçi tarafından hazırlandığını ifade ederek, “Cemil benim için çok özel biri. Bizim birbirimize uğur getirdiğimizi düşünüyorum. Bu düğünde beraber olmak beni çok mutlu etti. Aynı zamanda gelinliğimi hazırladı. Bu benim için çok anlamlıydı. İğne oyasıyla işledi. Cemil, bu toprakların kültürü ve zamanın ruhunu çok iyi harmanlayan biri. O yüzden çok mutlu oldum” dedi. Azra Akın, çekimlerine Ekim ayında yurtdışında başlanacak sinema filmi projesi olduğunu da söyledi.

Foto: DHA

Foto: DHA

“ÇOK ÖZEL YANLARINI BİLİYORUM”

Atakan Koru, bir dünya güzeliyle evlendiğinin hatırlatılması üzerine, “Azra dünya güzeli ama aynı zamanda benim için Azra. Çoğu insanın bilmediği çok özel yanlarını biliyorum. Ondan çok değerli, bu da beni çok mutlu ediyor. Balayını bir süre erteledik. İşlerin yoğunluğu” diye konuştu.

Foto: DHA

Foto: DHA

Çift daha sonra alkışlar eşliğinde piste gelerek, açılış dansını yaptı.

Foto: DHA

Foto: DHA

EVLİLİK TEKLİFİ BREZİLYA’DA 

Düğün hazırlıklarının zorlu olduğunu söyleyen Atakan Koru, evlilik teklifini ise Brezilya'da ettiğini ifade ederek, şunları söyledi: “Düğün hazırlıkları her zaman stresli oluyor. Aynı zamanda çok keyifli. Biz de tadına varmaya çalıştık. Evlilik teklifini yurt dışında ettim. Brezilya'da karnavalda özel bir anda oldu.” Evlilik teklifiyle alakalı konuşan Azra Akın ise, “Çok ilginç bir durum oldu. Hiç beklemediğim bir anda oldu. Bayağı bir şok geçirdim” diye konuştu.

BALAYI ERTELENDİ

Gazetecilerin “Dünya Güzeli ile evleniyorsunuz. Ne düşünüyorsunuz?” sorusuna ise Atakan Koru; “Tabii ki Azra dünya güzeli ama benim için Azra, çoğu insanın bilmediği özel anlarını biliyorum. Onlar çok değerli ve beni çok mutlu ediyor.” Diyerek cevap verdi. Balayının nerede olacağı sorusuna ise Azra Akın ve Atakan Koru çifti; “Balayını bir süreliğine erteledik. İşlerin yoğunluğu diyebiliriz. İkimiz de yoğunuz. Azra'nın bir projesi var. İnşallah rahat bir sürede balayına çıkacağız” dedi.Açılış dansının ardından düğün, roman havaları ve Trakya havaları ile gecenin geç saatlerine kadar neşe içersinde devam etti. Öte yandan düğüne katılan ünlü modacı Cemil İpekçi ise Davul eşliğinde uzun süre sahnede göbek attı. Ajanslar

Ve Azra Akın nikah masasında! İşte ilk fotoğraflar İlginizi Çekebilir Ve Azra Akın nikah masasında! İşte ilk fotoğraflar Azra Akın'la evlenen Atakan Koru kimdir? İlginizi Çekebilir Azra Akın'la evlenen Atakan Koru kimdir?