Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Baba Bizi Eversene konusu ne? Baba Bizi Eversene oyuncuları kimler?
Baba Bizi Eversene konusu ne? Baba Bizi Eversene oyuncuları kimler?
Barış Manço'nun sinemadaki tek filmi olan Baba Bizi Eversene filmi yayınladığı dönemde büyük ilgi ile izleniyor. Peki Baba Bizi Eversene konusu ne? Baba Bizi Eversene oyuncuları kimler?
Magazin 14 Haziran 2020 - 16:17

Baba Bizi Eversene iki gencin evlenebilmek için söyledikleri bir yalan yüzünden yaşananları konu alıyor. Peki Baba Bizi Eversene konusu ne? Baba Bizi Eversene oyuncuları kimler?

BABA BİZİ EVERSENE KONUSU NE?

Mahir, bir ilaç fabrikasında satış temsilcisi olarak çalışmıştır. Aynı zamanda patronun yardımcılığını da yapan Mahir, patronun güzel kızı Sevim’e aşık olur, ikili patron Fazıl Bey’den gizli bir aşk yaşarlar. Fakat beraberliklerini Fazıl Bey öğrenince bu ilişkiye karşı çıkar ve kızı Sevim’i yurt dışına gönderir. kızı Sevim ile yıllar önce bir aşk yaşamışlar; fakat Fazıl Bey buna karşı çıkarak kızı Sevim’i, Mahir’i unutması için yurtdışına göndermiştir. Yıllar sonra Sevim Türkiye’ye geri döner ve döndüğünde Mahir ile aşkları yeniden alevlenir. Fakat Fazıl Bey, evlenmelerine yine karşı çıkar. Bu arada Sevim’in erkek kardeşi Erol’un kucağına Şermin bir bebek bırakır! Erol bebeği kendisinden sanarak panik olur. Sevim Mahir ile kendilerine bir çare olarak çocuğu sahiplenir ve babası Fazıl Bey’e karşı evlenebilme bahanesi olarak kullanırlar! Elbette işler sarpa sarar…

BABA BİZİ EVERSENE FİLMİ OYUNCULARI

Barış Manço’nun sinemadaki tek filmi olan Baba Bizi Eversene’nin oyuncu kadrosunda Meral Zeren, Hulusi Kentmen, Sinan Ecer ve Serpil Nur yer alıyor.