Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Babamın Günahları başlıyor! İşte dizinin ilk bölüm yayın tarihi!
Babamın Günahları başlıyor! İşte dizinin ilk bölüm yayın tarihi!
Başrollerinde Kadir Doğulu ve Melisa Sözen’in yer aldığı Star TV'nin yeni başlayacak dizilerinden Babamın Günahları dizisinin yayın tarihi belli oldu! Hem aksiyon hem de duygusal bir yapısı olan dizinin yönetmenliğini Abdullah Oğuz yapıyor. İşte dizinin ilk bölümünün yayınlanacağı tarih.
Magazin 6 Ocak 2018 - 13:31

Star TV’de iddialı bir dizi daha ekrana gelmeye hazırlanıyor! Başrollerinde Kadir Doğulu ve Melisa Sözen'in olduğu Babamın Günahları için geri sayım başladı. İşte dizinin ilk bölümününü yayın tarihi…

Hareketli sahneleri ve duygusal yapısı ile daha başlamadan ilgi çeken yeni dizi Babamın Günahları için sayılı günler kaldı. Abdullah Oğuz'un uzun süre sonra yönetmen koltuğunda oturacağı dizi başlıyor.

Yapımcılığını ANS Prodüksiyon'un üstlendiği, Kadir Doğulu, Melisa Sözen, Mustafa Uğurlu, İsmail Demirci, Sezin Akbaşoğulları, Müjde Uzman ve Mehrnoush Esmaeilpour gibi yıldız isimlerle birlikte çocuk oyuncu Gökçen Bilge Çiftçi'nin de rol aldığı ve Ahmet Saatçioğlu'nun senaryosunu yazdığı dizi sezonun iddialı yapımlarından birisi olmaya aday görünüyor.

babaingunahlari1

Kadir Doğulu, Melisa Sözen ve çocuk oyuncu Gökçen Bilge Çiftçi arasında geçecek yaşam savaşı izleyicileri gözyaşlarına boğarken, heyecan dolu aksiyon sahneleri ise nefesleri kesecek. Ekran başındakileri geçmişten gelen büyük bir hesaplaşmanın tam merkezine davet ederek onları dünyasına sürükleyecek ‘Babamın Günahları', şimdiden yılın çok ses getirenyapımlarından biri olmaya aday olarak gösteriliyor.

BABAMIN GÜNAHLARI’NIN YAYIN TARİHİ

Merakla beklenen ‘Babamın Günahları', 10 Ocak Çarşamba akşamı Star TV ekranlarında başlıyor

ÇOCUĞU İÇİN HAYATTA KALMAYA SÖZ VEREN BİR BABANIN HİKAYESİ

Herkes çocuğu için yaşar, peki kim ölmemeye söz verebilir?

Star TV, yeni yayın döneminde aksiyon örgüsü ile kurgulu derin bir baba-kız hikayesini ekrana getirecek.

Yönetmenliğini Abdullah Oğuz’un üstlendiği “Babamın Günahları”, oyuncu kadrosuyla da oldukça iddialı geliyor…Başrollerinde Kadir Doğulu ve Melisa Sözen yer alırken, ikiliye Mustaya Uğurlu, İsmail Demirci, Mehrnoush Esmaeilpour, çocuk oyuncu Gökçen Bilge Çiftçi eşlik ediyor.

babaingunahlari3


BABAMIN GÜNAHLARI FRAGMAN

BABAMIN GÜNAHLARI’NIN KONUSU

Zeyno'nun yaşaması Ozan'ın ölümsüzlüğüne bağlı

Hikaye Ozan'ın (Kadir Doğulu) geçmişinde Ferruh'un (Mustafa Uğurlu) işlediği bir cinayeti sevgilisi Yeşim'e (Melisa Sözen) zarar gelmemesi adına üstlenmesi ile başlar. İşlemediği bu suçu üstlenmesi Ozan ve Yeşim'i farklı geleceklere sürüklerken Ozan bir kızı olduğundan habersiz yıllar geçirir.

babaingunahlari2

Yeşim, Zeyno'ya yapılacak ilik tedavisi için yıllar sonra Ozan'ın karşısına çıkar. Hayat ile ilgili en ufak bir beklentisi olmayan Ozan'ın hayatına Zeyno bir ışık demeti olarak düşer. Zeyno'nun hayatı Ozan'ın ellerindedir, ilik nakli için yaralanmaması gerekmektedir. Kızına ilik nakli yapabileceğini öğrendiği gün ise Ozan kendini yine işlemediği bir cinayetin faili olarak bulur. Fakat bu sefer kendisini feda edemeyeceği bir sebebi vardır…Kızı Zeyno.

Son güncelleme: 13:33 - 06.01.2018