Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Babamın Günahları 2. yeni bölüm fragmanı izle! İşte Babamın Günahları ilk bölüm izleme linki
Babamın Günahları 2. yeni bölüm fragmanı izle! İşte Babamın Günahları ilk bölüm izleme linki
Star TV'nin yeni dizisi Babamın Günahları ilk bölümü ile izleyicilerden tam not aldı. Aksiyon ve duygu yüklü hikayesiyle merak uyandıran dizi Babamın Günahları 2. yeni bölüm fragmanı heyecanla bekleniyordu. Peki Babamın Günahları 2. yeni bölüm fragmanı geldi. İşte ilk bölüm izleme linki ve yeni bölüm hakkında merak edilenler...
Magazin 10 Ocak 2018 - 22:56

Yönetmenliğini Abdullah Oğuz’un üstlendiği Babamın Günahları ilk bölümü ile ekranlara geldi. Star TV’de yayınlanan 1. bölümün hemen ardından Babamın Günahları yeni bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. İlk bölümü izleyenler 2. bölüm fragmanını merak ederken kaçıranlar ise tekrarını izlemek istiyor. İşte yeni bölüm fragmanı ve yayınlanan 1. bölüm izleme linki…

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


Yönetmenliğini Abdullah Oğuz’un üstlendiği “Babamın Günahları”, oyuncu kadrosuyla da oldukça iddialı geliyor…Başrollerinde Kadir Doğulu ve Melisa Sözen yer alırken, ikiliye Mustaya Uğurlu, İsmail Demirci, Mehrnoush Esmaeilpour, çocuk oyuncu Gökçen Bilge Çiftçi eşlik ediyor.

BABAMIN GÜNAHLARI 2. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Hikaye Ozan'ın (Kadir Doğulu) geçmişinde Ferruh'un (Mustafa Uğurlu) işlediği bir cinayeti sevgilisi Yeşim'e (Melisa Sözen) zarar gelmemesi adına üstlenmesi ile başlar. İşlemediği bu suçu üstlenmesi Ozan ve Yeşim'i farklı geleceklere sürüklerken Ozan bir kızı olduğundan habersiz yıllar geçirir. Yeşim, Zeyno'ya yapılacak ilik tedavisi için yıllar sonra Ozan'ın karşısına çıkar. Hayat ile ilgili en ufak bir beklentisi olmayan Ozan'ın hayatına Zeyno bir ışık demeti olarak düşer. Zeyno'nun hayatı Ozan'ın ellerindedir, ilik nakli için yaralanmaması gerekmektedir. Kızına ilik nakli yapabileceğini öğrendiği gün ise Ozan kendini yine işlemediği bir cinayetin faili olarak bulur. Fakat bu sefer kendisini feda edemeyeceği bir sebebi vardır…Kızı Zeyno. Babamın Günahları ilk bölümünün yayınlandığı anda aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

BABAMIN GÜNAHLARI İLK BÖLÜM İZLE!

Son güncelleme: 10:32 - 15.01.2018