Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Babamın Günahları’nın Feride’si Mehrnoush Esmaeilpour kimdir? Güzel oyuncu kaç yaşında?
Babamın Günahları’nın Feride’si Mehrnoush Esmaeilpour kimdir? Güzel oyuncu kaç yaşında?
Bu akşam başlayan Babamın Günahları dizisinde Feride karakterini canlandıran Mehrnoush Esmaeilpour kimdir merak ediliyor. Tahran'lı güzel oyuncu Mehrnoush Esmaeilpour hahkında merak edilenleri sizler için derledik. Peki Mehrnoush Esmaeilpourkimdir, kaç yaşında ve nereli?
Magazin 10 Ocak 2018 - 20:11

Babamın Günahları dizisinde başarılı bir savcı olan Feride’i canlandıran Mehrnoush Esmaeilpour kimdir merak ediliyor. Başarılı oyuncu hakkında merak edilenleri haberimizde bulabilirsiniz. İşte Mehrnoush Esmaeilpour biyografisi…

MEHRNOUSH ESMAEİLPOUR KİMDİR?

30 Aralık 1988 yılında İran Tahran'da dünyaya gelmiştir.1.75 boyunda 54 kg ağırlığındaki oyuncu kahverengi göz rengine sahiptir. İran asıllı güzel oyuncu Mehrnoush Esmaeilpour aslında Mimarlık okumuştur. At eğitmenliği, mimar ve ressam olarak da iş hayatını sürdürmektedir. Henüz 8 yaşında iken resim yapmaya başlamış ve üniversite eğitimi için Kıbrıs'a gitmiştir.

Mehrnoush Esmaeilpour , İstanbul'da açtığı resim sergisiyle adından söz ettirmiştir. 2012 yılında rol aldığı Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamış ardından Son ve Hayat Çizgisi Suriye dizilerinde rol almıştır.

Mehrnoush Esmaeilpour, şuan ise Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan; başrolü Kadir Doğulu, Melisa Sözen ve Gökçen Bilge Çiftçi'nin paylaştığı Babamın Günahları dizisinin kadrosunda yer almakta ve Feride karakterini canlandırmaktadır.