Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Babası ağzından kaçırdı! Alişan ile Eda Erol arasındaki ipler daha da gerilecek
Babası ağzından kaçırdı! Alişan ile Eda Erol arasındaki ipler daha da gerilecek
Alişan ve Eda Erol ayrılığında yeni gelişme. Yüzük atarak şaşkınlık yaratan çiftin aralarının neden açıldığı henüz bilinmiyor. Ancak Alişan'ın babası tarafından yapılan açıklama ailelerin de arasını açacak cinsten...
Magazin 7 Eylül 2017 - 09:29

Her şey Eda Erol’un hesabından yapılan bir paylaşımla başladı. Eda Erol’un kardeşi Bihter Erol ise kardeşinin Instagram hesabının hacklendiğini duyurdu. Ardından Alişan’ın Instagram hesabından Eda Erol’u takip etmeyi bırakması ayrılık dedikodularını alevlendirdi. Alişan çıkan bu haberden sonra sessizliğini bozdu ve Instagram hesabından ayrılık açıklaması yaptı. İkilinin ayrılıkları flaş iddialar ve açıklamalarla gündemdeki yerini koruyor.

ALİŞAN’IN BABASINDAN EDA EROL’A TEPKİ

Habertürk’te yer alan habere göre; Baba Mehmet Tektaş ise ayrılık hakkındaki sorulara önce “Bu işlere ben karışmam” diyerek yanıt vermek istemedi. Ardından müstakbel gelininin sosyal medyada ayrılık açıklaması yapmasına tepki gösterdi: “Bir de açıklama yapmış Instagram’dan. Kendini artist zannediyor galiba!”

ALİŞAN İLE EDA EROL NASIL TANIŞTI?

Ünlü türkücünün Esra Erol’un kardeşi Eda Erol’u görüp beğendiği ve tanışmak isteğini dile getirdiği biliniyor. Eda Erol aşkın ilk günlerinde nasıl tanıştınız sorusuna; “Ders çalışırken karşıma Alişan çıktı. Asosyal biriyim, tüm zamanımı evde geçiririm. Esra ablamla konuşmuşlar. Ablam ‘sana paravan kurup, görüştüreceğiz sizi’ demişti” diye cevap vermişti.

eda-erol-kimdir-alisan-ile-ayrildi-mi

AYRILIK AÇIKLAMASI

“Bilgilendirme… Eda ile nişanı attığımız haberleri doğrudur. Birlikteliğimizin evlilikle noktalanmasını isterdik. Maalesef olmadı. Nişanlılık zaten birbirini tanıma sürecidir. Biz bu süreçte anlaşamayacağımızı anladık. Konuşarak karşılıklı ayrılık kararı alıp ailelerimize bildirdik. Onlar bizleri barıştırmak için gerekli çabayı sarf ettiler sağolsunlar. Ama iki yetişkin olarak biz verdiğimiz karardan eminiz. Bu ayrılık kararından sonra kötü hikaye taraflar birbirine düşman, küs yada karşılıklı iddialar beklemeyin. Eda benim hayatımda hep iyi ve hanımlığı ile hatırlanacak biri ve ailesi. Tüm basın mensuplarından ricam bu süreçte ilişkimizle ilgili kuracağınız her cümle birey olan ve ayrılık kararını alan bizlerden daha çok ailelerimiz üzmektedir. Biz onları zaten üzdük. Bu konuda gerekli hassasiyeti göstermenizi istiyorum.”

ESKİ SEVGİLİ İDDİASI

Uçankuş, yaptığı haberle Eda Erol'un paylaşımının ardında hacker'ler olmadığını gerçeğin çok daha başka olduğunu iddia etti. Eda Erol'un böyle bir paylaşım yapmasının ardında onunla uzun bir süre birlikte olan sevgilisi Ogan Şenyolcu yatıyordu.

ogan-eda-alisan
Son güncelleme: 10:25 - 07.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.