Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Babil 1. bölüm fragmanı yayınlandı! Babil dizisi konusu ne, oyuncuları kimler?
Babil 1. bölüm fragmanı yayınlandı! Babil dizisi konusu ne, oyuncuları kimler?
Başrollerinde Halit Ergenç, Ozan Güven, Aslı Enver, Birce Akalay ve Nur Fettahoğlu'nun yer aldığı Babil dizisinin ilk bölüm fragmanı STAR ekranlarında yayınlandı. Oğlunu kurtarmak adına bir babanın neler yapabileceğini anlatacak dizi konusunun yanı sıra geniş oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. İşte Babil dizisinden ilk bölüm fragmanı...
Magazin 21 Aralık 2019 - 09:37

Ay Yapım'ın yeni dizisi Babil için geri sayım başladı. Yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın üstlendiği dizide İdealist bir ekonomi profesörü olan İrfan'ın hayatı, haksız yere işten atılması ve 7 yaşındaki oğlu Deniz'in hastalanmasıyla alt üst olur. Ne zaman başlayacağı merakla beklenen Babil dizisinin ilk bölüm fragmanı yayınlandı.

BABİL 1. BÖLÜM FRAGMANI

 

BABİL DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Babil dizisinin ne zaman başlayacağına dair tarih paylaşılmadı. Şimdilik dizinin tanıtımlarında sadece “yakında” bilgisi yer alıyor.

BABİL KONUSU VE OYUNCULARI KİMLER?

Oğlu büyük bir hastalık geçiren İrfan'ın bir an önce ameliyat ve tedavi için gereken parayı bulması gerekmektedir. Bir ekonomi profesörü olsa da bugüne kadar parayla ilkeli bir ilişki kuran İrfan, çoktan geçtiğini zannettiği hayatın en ağır sınavıyla karşı karşıyadır.

Oğlunu kurtarmak için savunduğu tüm değerlerle çatışmaya girmesi gereken İrfan'ın bu sınavda boş kağıt verme şansı yoktur. Artık onun değil, oğlunun hayatı söz konusudur. İrfan, gereken parayı bulmak için “gereken her şeyi” yapmaya hazır olmalıdır. Üstelik bu yol, daha önce hiç yürümediği bir yoldur.

Yapımını Ay Yapım'ın üstlendiği, Halit Ergenç, Ozan Güven, Aslı Enver, Birce Akalay, Nur Fettahoğlu ve Mesut Akusta gibi başarılı oyuncuların başrollerini paylaştığı, Yönetmenliğini Uluç Bayraktar'ın yaptığı, hikaye ve senaryosunu Nüket Bıçakçı ve Özlem Yücel'in kaleme aldığı, merakla beklenen Babil dizisi, dev kadrosu ve sürükleyici hikayesiyle yakında Star ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.

Son güncelleme: 10:23 - 21.12.2019