Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Babil 11. bölümle döndü! Babil’in 12. bölüm 1. fragmanı yayınlandı
Babil 11. bölümle döndü! Babil’in 12. bölüm 1. fragmanı yayınlandı
Babil dizisi yeni sezona başladı ve 11. bölümle ekranlara geldi. Önceki sezonun son bölümünde Kudret ile Süleyman’ın restleşmeleri gitgide kızışmaya başlamış ve heyecan artmıştı. Babil'in 12. bölüm fragmanı da yayınlandı!
Magazin 11 Eylül 2020 - 23:24

Babil dizisi ekranlara geri döndü ve 11. bölümle izleyici karşısına çıktı. Geçtiğimiz sezon dikkat çeken Ozan Güven'in yerine yeni sezonda kadroya Onur Saylak dahil oldu.

BABİL DİZİSİ 12. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

Babil dizisinin 12. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanında Egemen ile Eda’nın kavgası en dikkat çekici detay olarak karşımıza çıkıyor.

BABİL 12. BÖLÜM 1. FRAGMANI

ÖNCEKİ SEZON NASIL BİTMİŞTİ?

İrfan'ın ani boşanma kararını anlamaya çalışan Eda, İrfan'ı kaybetme korkusuyla savrulur. Kudret'in geçmişine hakim olmak istediği Ayşe, Süleyman'ın karanlık işlerinin peşinde Kudret'in ayağına geliyor. Süleyman, İlay'ı geri kazanmaya çalışırken İrfan'ı amansız bir tehlikenin ortasına atıyor. Kudret ile Süleyman'ın restleşmeleri gitgide kızışıyor. Ayşe'nin gizli kapaklı halleri Mert'in dikkatini çekiyor.

Son güncelleme: 09:59 - 12.09.2020