Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bade İşçil: “Olmadı, olduramadık”
Bade İşçil: “Olmadı, olduramadık”
Bade İşçil, Malkoç Süalp ikinci kez aldığı ayrılık kararı hakkında açıklama yaptı.
Mustafa KIZGINYÜREK
Magazin 1 Nisan 2016 - 14:11

Evlilikleri tam  bir yılan hikayesine dönen oyuncu Bade İşçil ile Malkoç Sualp çifti,ikinci defa boşanma davası açmaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz yıl birbirlerine karşılıklı olarak boşanma davası açan ikili,geçtiğimiz ay birlikte gittikleri tatil sonrası boşanmaktan vazgeçip açtıkları davayı geri çekmişti. Evliliklerine kaldıkları yerden devam etme kararı alan çift,barışmalarının üzerinden henüz 1 ay geçmeden Etiler'deki evin devri yüzünden tartıştıkları ve tekrar boşanmak için dava açacakları iddia edilmişti. Eşi Malkoç Sualp'in yanından ayrılıp annesinin yanına yerleştiği konuşulan Bade İşçil, önceki gün annesi ve oğlu Azur ile birlikte Nişantaşı City's AVM'de alışveriş yaparken görüntülendi.

Oğlu için alışveriş yaparken görüntülenen İşçil'in keyifsiz hali dikkatlerden kaçmadı. Karşısında gazetecileri görünce zoraki bir şekilde tebessüm eden İşçil,gazetecilerin çıkan boşanma haberleriyle ilgili kendisine yöneltilen soruya; “ben tek taraflı bir açıklama yapmak istemiyorum, gerekli açıklama önümüzdeki günlerde yapılacak” dedi.

Yeni barıştığınız halde ikinci kez neden boşanma kararı aldınız sorusuna ise güzel oyuncu; “olmadı olduramadık” diyerek daha fazla konuşmak istemediğini belirterek uzaklaştı.

 

 

Son güncelleme: 14:13 - 01.04.2016