Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bade İşcil, uzun bir aradan sonra Eski Sevgili ile beyazperdeye dönüyor
Bade İşcil, uzun bir aradan sonra Eski Sevgili ile beyazperdeye dönüyor
Eski eşi Malkoç Süalp ile yaşadığı problemli boşanma sürecinde oyunculuktan uzak kalan Bade İşcil, beyazperdede seyirciyle buluşmak için gün sayıyor. Güzel oyuncunun başrolü Tolgahan Sayışman ile paylaştığı Eski Sevgili filminin çekimleri tamamlandı. Film nisanda vizyona girecek.
Magazin 28 Şubat 2017 - 18:26

Başrollerini Bade İşçil ve Tolgahan Sayışman'ın paylaştığı ‘Eski Sevgili’ isimli filmin çekimleri tamamlandı. Nisan ayında vizyona girmesi beklenen filmde iki oyuncu 63 defa ayrılıp barışan bir çifti canlandırıyor.
Senaryonun tamamının İstanbul'da geçtiği filmde Sayışman, Barış karakterine hayat verirken, İşçil ise onun 63 kere ayrılıp barıştığı ve bir türlü unutamadığı eski sevgilisi Feride'yi canlandırıyor.

bade-isciltolgahan-sayisman2Filmde, 14 Şubat günü yolları tesadüfen kesişen çiftin macera dolu bir günü anlatılıyor. Yönetmenliğini Emir Khalilzadeh'in üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda bir horoz ve felsefi ayı tiplemesine hayat veren Sadi Celil Cengiz ve Ünal Yeter de yer alıyor.

Son güncelleme: 18:27 - 28.02.2017