Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kadın 17. yeni bölüm 2.fragman geldi! Kadın 16. son bölüm izle Bahar şimdi ne yapacak?
Kadın 17. yeni bölüm 2.fragman geldi! Kadın 16. son bölüm izle Bahar şimdi ne yapacak?
Kadın dizisinin 17. yeni bölümün 2. fragmanı yayınlandı. Hatice, Bahar yerine Şirin'i tercih eder ancak bu kararından pişmanlık duyarak utanır. Bahar şimdi ne yapacak? Bu durum Arif ile Bahar'ı daha da yakınlaştırır. Dizi severlerin merakla takip ettiği Kadın 17. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İşte bütün detaylar...
Magazin 19 Şubat 2018 - 23:31

Kadın dizisinden bir fragman daha geldi. Dizi tutkunları soruyor: Kadın yeni bölümde neler olacak? Bahar’ı yeniden zor günler bekliyor… Hatice aldığı karardan pişmanlık duyacak mı? Şirin’in yeni hamlesi ne olacak? İşte Kadın dizisi ile ilgili bilinmesi gerekenler…

KADIN 17. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI

Şirin yüzünden Bahar'ın evden gitmesini isteyen Hatice, Bahar'ın tepkisi karşısında ne yapacağını bilemez ve utanır. Şirin'in yalanlarından sıkılan Enver ise Hikmet'ten öğrendiklerinden sonra Şirin'e olan öfkesine engel olamaz.

kadin

Enver, artık Şirin'in hiçbir söylediğine inanmamaya karar verir ve Şirin ile arasına mesafe koyar. Bahar'ın her kötü gününde yanında olan Arif'in, bu kez Bahar'ın yanında olmasına ihtiyacı vardır. Bu kötü olay ise Bahar ve Arif'i biraz daha yakınlaştırır.

Şirin tüm olanlardan sonra söylediği yalanları düzeltmek yerine bir hamle daha yapar. Bunun farkına varan Enver, Şirin'in değil Bahar'ın yanında olmaya karar verir. Eski evine dönmeye karar veren Bahar'ı ise zor günler beklemektedir.

KADIN YENİ FRAGMAN İÇİN TIKLA

KADIN SON BÖLÜM

Son güncelleme: 08:36 - 20.02.2018