Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bahçede bronzlaştı
Bahçede bronzlaştı
Beş gündür Dereköy Mahallesi’ndeki çiftlik evinde sevgilisiyle kalan Adriana Lima, önceki gün de çiftlik evinin bahçesinde güneşlenirken objektiflerimize yansıdı.
Emre ÇEVİK
Magazin 14 Temmuz 2017 - 23:30

Akşam yemeği dışında ortalarda görünmeyen Lima'nın iyice bronzlaşmadan basına görüntü vermek istemediği için denize girmediği ve bahçede güneşlenmeyi tercih ettiği ortaya çıktı.

adriana-lima-4

75 milyon dolarlık yenge

CelebrIty Net Worth verilerine göre Lima'nın 75 milyon dolar parası var. 2000 yılından beri Victoria Secret modeli olan Brezilyalı güzel, dünyaca ünlü firmaların reklam yüzü oldu. 2016 yılında kazandığı 10.5 milyon dolarla dünyanın en çok kazanan ikinci süpermodeli olan Lima'nın her adımı para ediyor.

bky_0740

Metin Hara'nın ise ‘Aşkın İstilası' başlıklı iki kitap serisi bulunuyor: ‘Yol' ve ‘Dem'. Hara'nın kitapları bugüne kadar 260 bin adet satıldı. Yazarın kitaplarının hasılatı toplamda 6 milyon 880 bin lira civarında.

bky_0898