Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bana el kaldıran olursa canavar kesilirim
Bana el kaldıran olursa canavar kesilirim
Hande Yener, toplumun kanayan yaralarından biri olan kadına şiddet konusunda çok sert açıklamalar yaptı.
Magazin 14 Nisan 2016 - 23:20

Hande Yener, toplumun kanayan yaralarından biri olan kadına şiddet konusunda çok sert açıklamalar yaptı. Yener, “Böyle bir olayda hanımefendilik kalmaz, misliyle karşılık veririm” dedi.

ASLA ALTTA KALMAM

Hande Yener son günlerde gündemi sürekli meşgul eden kadına şiddet olaylarıyla ilgili çok sert açıklamalarda bulundu. Sanatçı, yaşanan şiddet ve taciz olaylarına isyan ederken “Eğer bir gün böyle bir durumla karşı karşıya kalırsam kesinlikle altta kalmam” diye konuştu.

HANIMEFENDiLiK KALMAZ

“Hanımefendilik yüzünüze inmek üzere olan bir elin havaya kalkışıyla biter” diye konuşan Yener, “Bu tür bir yaklaşımdan sonra ortaya çıkacak canavardan kesinlikle ben mesul olmam” diyerek kendisine şiddet uygulamaya cüret edecek bir erkeğe haddini fazlasıyla bildireceğini söyledi.

BAKAN'IN SÖZLERi TEPKi ÇEKTi

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın ‘Türk Hukuk Sisteminde Aile, Çocuk, Kadın Çalıştayı Programı'ndaki sözleri tartışma yarattı.

DEVLET KADINI YALNIZ MI BIRAKACAK?

Bekir Bozdağ'ın “Aile içi şiddette ve kadınla erkek arasındaki uyuşmazlıklarda devletin polisiyle, askeriyle, hakimiyle, psikoloğuyla, sosyal çalışmacısıyla, uzmanıyla kadınla erkeğin arasına bu kadar girmesi ne kadar doğru? Bu kadınla erkeğin yuvasını kurtarıyor mu yoksa bir araya gelemez hale mi getiriyor?” sözleri özellikle kadın derneklerinin tepkisini çekti.