Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Banu Alkan’ın eski sevgilisi Murat Taşdemir şimdilerde ne yapıyor?
Banu Alkan’ın eski sevgilisi Murat Taşdemir şimdilerde ne yapıyor?
Banu Alkan'ın eski sevgilisi Murat Taşdemir bir döneme damga vuran isimlerdendi. Şimdilerde ise Antalya'da pastane işletiyor.
Magazin 6 Şubat 2018 - 16:36

Murat Taşdemir bir dönem TV programlarına damga vurmuştu. Taşdemir, kameraların önünde inişli çıkışlı bir ilişki yaşadığı Banu Alkan’a canlı yayında attığı tokatla büyük tepki çekmişti. İkilinin ilişkisi magazin gündeminden düşmüyordu. Sokakta, medyada onlar konuşuluyordu. Taşdemir ve Alkan’ın reklam için bu ilişkiyi yaşadıkları, bu nedenle toplumun önünde ses getirecek davranışlara imza attıkları konuşuluyordu.

1969 doğumlu olan Taşdemir, Alkan ile ayrıldıktan sonra ortadan kayboldu. Kendisine yeni bir hayat kuran Taşdemir, bundan 12 yıl önce, 2005’te turizmci Arzu Altay nikah masasına oturdu. Evliliklerin meyvesi de bir kız çocuğuydu.

İstanbul’dan ayrılan çift, eşiyle memleketi Antalya’ya döndü. Burada ağabeyi ile küçük bir işletme açtı ve ticarete atıldı. O işletmenin ismini de ‘Taze Sıcak Unlu Mamülleri’ koydular.

 

Son güncelleme: 18:00 - 06.02.2018