Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Barış Arduç: “Bombalık bir durum yok”
Barış Arduç: “Bombalık bir durum yok”
Ekranların iki yakışıklı oyuncusu Engin Öztürk ve Barış Arduç, önceki akşam Ulus'taki Borgo adlı mekanda eğlendi.
Magazin 26 Ocak 2018 - 09:17

Rubato’nun sahne aldığı mekanda kalabalık arkadaş grubu ile eğlenen Engin Öztürk ve Barış Arduç, arkadaşları ile çıkış yaptı. Engin Öztürk koşar adım gazetecilerin yanından uzaklaşırken, Barış Arduç ayak üstü sohbet etti. Mekanda Rubato’yu dinlediğini belirten Arduç, “Mekan ve sanatçılar dostlarımız, çok güzel bir gece oldu” dedi. Bir süredir herhangi bir proje içinde yer almayan oyuncu, “Şu anda dinleniyorum, Eylül’de güzel bir iş yapacağız. Şu an bombalık bir durum yok” dedi.

baris-ic

“GUPSE’Yİ ŞAHANE BULDUM”

1,5 yıldır Gupse Özay ile aşk yaşayan ve birçok kesim tarafından ilginç haksızlıklara maruz kalan Arduç, sevgilisinin yeni sinema filmi hakkında konuştu. Oyuncu, “Deliha 2 çok güzeldi, şahane buldum. Gupse çok başarılı, tebrik ederim” dedi. Hülya Avşar’ın Gupse Özay’a sorduğu ‘Barış sana nasıl katlanıyor?’ sorusuna yanıt vermek istemeyen Arduç, “Arkadaşlar bunları böyle konuşmayalım, hemen arabaya geçmem gerekiyor. Hepinize teşekkür ederim” dedi. Kendisine benzeyen Aksel Bonfil içinde konuşan Arduç, “Kendisi çok çok düzgün ve başarılı birisi, gönlü ve bahtı açık olsun” dedi.

baris-ic-3
Son güncelleme: 13:56 - 26.01.2018