Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Barış Arduç ve Elçin Sangu’dan ateşli sahneler
Barış Arduç ve Elçin Sangu’dan ateşli sahneler
Barış Arduç ve Elçin Sangu 'Mutluluk Zamanı' filmi için kamera karşısına geçti.
Magazin 9 Kasım 2017 - 13:02

‘Kiralık Aşk’ dizisiyle hayatımıza giren Barış Arduç ve Elçin Sangu arasındaki uyum onları kısa sürede sevmemizi sağlamıştı. Dizideki romantik sahnelerin altından başarıyla kalkan ikili hakkında bir dönem aşk yaşadıklarına dair dedikodular da yapılmıştı. Her ne kadar iki isim de özel hayatlarında farklı isimlerle birlikte olsa da rol aldıkları yeni filmleri ‘Mutluluk Zamanı’ndaki romantizm dozunu aşan sahneleriyle yeniden konuşulacak gibi görünüyorlar.

barış arduc

İkilinin öpüşme sahneleri kısa sürede internete düşerken takipçilerinin bu samimi sahnelere yaptıkları yorumlar da gündeme oturdu. Böylesi bir öpüşmenin bir şeyler hissetmeden yapılamayacağını söyleyen takipçileri ikiliyi birbirine ne kadar yakıştırdığını bir kez daha belirtti. Barış Arduç ve Elçin Sangu’nun yine ‘Mutluluk Zamanı’ filmindeki denizde geçen ateşli öpüşme sahneleri de gündeme damga vuracak gibi görünüyor.

baris-arduc-sli

Film vizyona girene kadar dedikodu olmaması ve bu sahnelerin filmin önüne geçmemesi için görüntüleri gizlemeyi başaran ikilinin filmde son derece cesur sahnelere imza attıkları görülüyor.

Son güncelleme: 13:26 - 09.11.2017