Barış Arduç ve Elçin Sangu’dan ateşli sahneler

Barış Arduç ve Elçin Sangu 'Mutluluk Zamanı' filmi için kamera karşısına geçti.

Barış Arduç ve Elçin Sangu’dan ateşli sahneler

‘Kiralık Aşk’ dizisiyle hayatımıza giren Barış Arduç ve Elçin Sangu arasındaki uyum onları kısa sürede sevmemizi sağlamıştı. Dizideki romantik sahnelerin altından başarıyla kalkan ikili hakkında bir dönem aşk yaşadıklarına dair dedikodular da yapılmıştı. Her ne kadar iki isim de özel hayatlarında farklı isimlerle birlikte olsa da rol aldıkları yeni filmleri ‘Mutluluk Zamanı’ndaki romantizm dozunu aşan sahneleriyle yeniden konuşulacak gibi görünüyorlar.

barış arduc

İkilinin öpüşme sahneleri kısa sürede internete düşerken takipçilerinin bu samimi sahnelere yaptıkları yorumlar da gündeme oturdu. Böylesi bir öpüşmenin bir şeyler hissetmeden yapılamayacağını söyleyen takipçileri ikiliyi birbirine ne kadar yakıştırdığını bir kez daha belirtti. Barış Arduç ve Elçin Sangu’nun yine ‘Mutluluk Zamanı’ filmindeki denizde geçen ateşli öpüşme sahneleri de gündeme damga vuracak gibi görünüyor.

baris-arduc-sli

Film vizyona girene kadar dedikodu olmaması ve bu sahnelerin filmin önüne geçmemesi için görüntüleri gizlemeyi başaran ikilinin filmde son derece cesur sahnelere imza attıkları görülüyor.