Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Barış Arduç yine bir aldatma iddiasıyla gündemde
Barış Arduç yine bir aldatma iddiasıyla gündemde
Barış Arduç, uzun zamandır birlikte olduğu sevgilisi Gupse Özay'ı aldattı mı?
Magazin 26 Nisan 2016 - 11:18

Daha öncede sevgilisi Gupse Özay’ı aldattığı iddia edilen Barış Arduç, yeni bir aşk macerasıyla gündemde. Kiralık Aşk’ın Ömer’i Barış Arduç, sevgilisi Gupse Özay’ı aldatıyor mu?

Deliha filmi ile adını duyuran Barış Arduç, başrolü paylaştığı Gupse Özay’la uzun süredir aşk yaşıyor. İkili hakkında ayrılık iddiaları birçok kez çıksa da; çift tarafından yalanlanıyor. Arduç’un bir gece klübü önünde genç bir kadınla çektiği selfie’nin gazete manşetlerine yansımasının ardından bir iddia daha gündeme geldi.

BU SEFER REDDEDİLDİ

Habertürk’ün İddiasına göre yakışıklı oyuncu, geçtiğimiz günlerde Etiler'de katıldığı bir etkinlikte organizasyonun ev sahibesini yakın markaja aldı. Arduç’un gece boyu kur yaptığı kadın, erkek arkadaşı olduğunu söyleyerek oyuncuyu kibarca reddetti.Çevredekilerin de şahit olduğu olayda Arduç'un, “Benim de sevgilim var. Ayrılmama menajerim izin vermiyor” dediği iddia edildi