Sözcü Plus Giriş

Barış Arduç’tan Gupse Özay açıklaması

Oyuncu Gupse Özay, 19 Ocak’ta vizyona girecek 'Deliha 2' filmi için üç ayda 23 kilo alıp 72’ye çıkmıştı. Oyuncu Barış Arduç, sevgilisinin bu görüntüsüyle ilgili açıklamada bulundu.

Güncellenme: 13:10, 26/11/2017
Barış Arduç’tan Gupse Özay açıklaması

Oyuncu Barış Arduç, “Sevgiliniz Gupse Özay'ı kilolu haliyle de beğeniyor musunuz?” sorusuna verdiği cevapla sevgilisine destek oldu. Arduç, “Gupse bu haliyle de güzel, seksi ve alımlı. Gupse'nin beni etkileyen ayrı bir havası var. Ayrıca rolü için bu hale gelmesini takdirle karşılıyor, ondan daha çok etkileniyorum” dedi.

GUPSE DE BENZER BİR AÇIKLAMADA BULUNMUŞTU

Gupse Özay da geride bıraktığımız günlerde buna benzer bir açıklama yapmış ve şunları söylemişti: “Kilolu kilosuz hiç fark etmez. İnsanın gözü enerjik baksın yeter. İşimin gereğini yaptığım için saygı duyuyor. O da kilo alsa, kilo verse ‘Helal olsun, motive olmuş’ der saygı duyarım. Barış Deliha’yı çok seviyor, hatta ‘Çiko’ diyor bu aralar bana.”

İlginizi ÇekebilirGupse Özay, hızlı kilo alıp vermenin sırrını açıkladıGupse Özay, hızlı kilo alıp vermenin sırrını açıkladı

 

İlginizi ÇekebilirGupse Özay'dan açıklama: Sevgilim bu aralar bana Çiko diyorGupse Özay'dan açıklama: Sevgilim bu aralar bana Çiko diyor

 

Yayınlanma Tarihi:10:29,