Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Barış Manço’ya muhteşem anma!
Barış Manço’ya muhteşem anma!
1999 yılında Moda'daki evinde kalp krizi geçirip hayata gözlerini yuman Barış Manço, ölümünün 18. yılında Caddebostan Kültür Merkezi'nde anıldı. Merhum sanatçının 2 bini aşkın hayranının katıldığı gecede izdiham yaşandı
Magazin 2 Şubat 2017 - 23:59

Barış Manço’yu anma gecesinde manevi babası Muhittin Kocataş, kız kardeşi İnci Manço ve oğulları Batıkan ile Doğukan Manço yerlerini aldılar. Usta sanatçının eşi Lale Manço ise Amerika’da olduğu için anma gecesine katılamadı.

FOTO: SOZCU

FOTO: SOZCU

BARIŞ’IMIZI ÇOK ÖZLÜYORUZ

Barış Manço’nun üvey babası Muhittin Kocataş, “Barış’ımızı çok özlüyoruz. O bizlerin gururu. Torunlarımız da bu gururu devam ettiriyor” dedi.

FOTO: SOZCU

FOTO: SOZCU

Barış Manço’nun kız kardeşi İnci Manço, “Barış’ı çok özledim. Yeğenlerimle birlikte, Barış’ı kendi sesiyle anıyoruz. Ailemizi hep bir arada görmek mutluluk verici” diye konuştu.

FOTO: SOZCU

FOTO: SOZCU

Efsanevi sanatçının oğulları Batıkan ve Doğukan Manço ise “Gördüğünüz gibi binlerce kişi babamızı anmak için buraya geldi. Hep birlikte 18. yılında da daha sonra da onu ve şarkılarını anacağız” açıklamasını yaptılar.

FOTO: SOZCU

FOTO: SOZCU