Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı: Arkadaş kazığı yedik

Survivor 2020'nin popüler yarışmacıları Barış Murat Yağcı ile Nisa Bölükbaşı'nın öpüşürken videosunu çeken bir arkadaşlarının bunu sosyal medyada yaydığı ortaya çıktı. Barış Murat Yağcı, "Güzel bir ilişkiyi aylardır yürütüyoruz. Videoyu çeken ve paylaşan kişi yargı önünde cezasını ödeyecektir. Dileriz arkadaş kazığı yemezsiniz" dedi.

Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı: Arkadaş kazığı yedik

Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı’nın sevgili olduğu iddia edilmiş, ancak ikili bu iddiaları yalanlamıştı. İkilinin ünlü fenomen Enes Batur’un evinde çekilen görüntüleri sosyal medyaya düştü.

İkili yaptıkları açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Bizler bir TV programı ile hayatlarınıza girmiş iki genç bireyiz. Programın bitmesinin ardından hem kariyerimiz adına hem de sevginize layık olmak için sadece yaptığımız işlerle anılmayı ve sizlere daha faydalı dokunuşlar yapmayı amaçladık ve bunun için çalışmaya devam ediyoruz.”

“4 aydır hakkımızda yapılan tüm yorumlara, eleştirilere cevapsız kalmayı tercih ettik. İlişki ile gündeme gelmenin, bunu PR çalışması olarak kullanmanın ikimizin de hayata bakışına çok aykırı olduğunu bilmenizi isteriz.”

“Güzel işlerimizi hayata geçirip, daha ileri zamanlarda bir açıklama yapmayı isterken bugün yaşanan durum karşısında bir açıklama yapma gereği duyduk.”

“Biz her insanın yaşamasını istediğimiz türden güzel bir ilişkiyi aylardır yürütüyoruz ve birbirimizi çok seviyoruz. İlişkimizi tüm yakın çevremiz, ailemiz bilmekte ve desteklemektedir. Bundan sonrası için de bu konularda konuşulmak yerine sadece işlerimiz ile anılmak istiyoruz.”

“İnsanların özelini kayda alıp paylaşmak suçtur. Şu an yayılan videoyu çeken ve paylaşan kişi çok yakın zamanda yargı önünde bunun cezasını ödeyecektir.”

“Dileriz arkadaş bildiğiniz kimse sizin özel anlarınızı çekip paylaşmaz ve arkadaş kazığı yemezsiniz. İlişkiler ekran önünde değil, kalplerde yaşanmalıdır. Bizimle birlikte olan tüm güzel insanlara teşekkürler.”

Loading...