Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bizim Hikaye 35. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Bizim Hikaye 34. son bölüm izle
Bizim Hikaye 35. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Bizim Hikaye 34. son bölüm izle
Bizim Hikaye dizisinin son bölümünde; Şükran’ın Elibol'ların evine girmesi Aysel babaanne tarafından engellenince, Şükran Fikri’yle birlikte Şeyma’nın evine misafir olur. Başrollerinde Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan'ın yer aldığı dizinin yönetmenliğini Serdar Gözelekli yapıyor. Bizim Hikaye yeni bölümde neler yaşanacak merak konusu... Bizim Hikaye yeni fragman geldi mi?
Magazin 17 Mayıs 2018 - 23:05

Bizim Hikaye dizisinin son bölümünde; Şeyma, bu kez Fikri'yi Şükran'a kaptırmamaya kararlıdır ve Aysel'den aldığı tavsiyelerle Fikri'yi Şükran'dan uzaklaştırmanın yollarını aramaya başlar. Ancak Şükran'ın planları bambaşkadır ve zengin olma hayallerine Fikri'yi de ortak eder. Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte son bölüm izleme linki ve son bölüm özeti…

BİZİM HİKAYE YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Diğer yandan babaannenin varlığı Filiz ve Rahmet'i rahatlatmış, kendini ilk kez evin kızı gibi hisseden Filiz, Barış'la birlikte zaman geçirebilmenin keyfini çıkarır. Fakat onların yokluğunda kader ağlarını örecek ve bu kez felaket minibollardan gelecektir.

Barış ve Tufan ise gizlice Ömer'in gizli yüzünü ortaya çıkarmaya çalışır. Filiz bir badireyi atlatırken bir diğerine düşeceğinden habersizdir…

BİZİM HİKAYE YENİ FRAGMAN

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM

Son güncelleme: 20:39 - 21.05.2018