Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Başak Dizer, tasarımlarının tanıtımı için eşinin eski sevgilisini kullandı
Başak Dizer, tasarımlarının tanıtımı için eşinin eski sevgilisini kullandı
Başak Dizer, tasarımını yaptığı ürünleri sosyal medya hesabından paylaşmak için Birce Akalay'ı tercih edince ortalık karıştı...
Magazin 10 Nisan 2017 - 13:09

Kıvanç Tatlıtuğ’un eşi Başak Dizer, kendi tasarladığı ürünlerin tanıtımı için Birce Akalay’ı kullandı. Pek çok diziye ve ünlü isimlere stil danışmanlığı yapan ve şimdiki eşi Tatlıtuğ ile de bu şekilde tanışan Başak Dizer, yeni tasarımlarını room and rumours adıyla açtığı bir sosyal medya hesabı üzerinden tanıtıyor. Dizer, tasarımını yaptığı kıyafetlerden biri için geride bıraktığımız ocak ayında Sarp Levendoğlu ile olan evliliğini bitiren Birce Akalay’ı tercih edince dedikodu çarkları dönmeye başladı.

KIVANÇ VE BİRCE’NİN İLİŞKİSİ OLMUŞTU

Başak Dizer’in tasarımını yaptığı kıyafetin tanıtımı için seçtiği kişi, bir dönem  kocasıyla birlikte olan Birce Akalay oldu. Dizer’in bu çok konuşulacak tercihi yaparken eşinin bu ilişkisinden haberdar olup olmadığı ise belirsizliğini koruyor.

basak-y


Son güncelleme: 13:20 - 10.04.2017